• Reklama

Czy mogę już kupić telefon?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy mogę już kupić telefon?

Postprzez 10minut » 4 gru 2013, o 21:39

Sprawa wygląda tak.. próbowałem kupować jakiś czas temu telefon za 103$ i anulowali mi transakcję, chyba dlatego że to był mój 1 zakup i od razu na wyższą kwotę.. więc pare dni temu zrobiłem nowe konto na aliexpress i kupiłem jakiś rozdzielacz USB za 2$ żeby nie było że na puste konto znowu.. Muszę czekać aż ten rozdzielacz przyjdzie i doprowadzić tą transakcje do końca żeby kupić fona za 150$ czy mogę od razu tak żeby nie anulowali znowu?
10minut

Telefon:: SE Xperia X8

Reklama

Re: Czy mogę już kupić telefon?

Postprzez lukkki » 4 gru 2013, o 21:46

Jakieś bajki opowiadasz. Mój pierwszy zakup na ali był za bardzo wysoką kwotę i nikt mi nic nie anulował :)
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Postprzez 10minut » 4 gru 2013, o 22:02

Nie żadne bajki... to email od nich po anulowaniu:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie znam powodu anulowania, mogę się tylko domyślać że to dlatego że na wyższą kwotę kupowałem 1 raz..
10minut

Postprzez blue_voyager » 4 gru 2013, o 23:04

lukkki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Żadne bajki. To częsta (choć nie obligatoryjna) praktyka w wypadku nowych użytkowników, kupujących od razu drogie rzeczy.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez pawelg » 4 gru 2013, o 23:21

Ja się zarejestrowałem i od razu zakupiłem telefon za 120$ i bez żadnych problemów.
pawelg

Pochwały: 3
Telefon:: lg

Postprzez lukkki » 4 gru 2013, o 23:55

Może te obostrzenia wprowadzili niedawno. Kiedyś nie było problemów.
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Postprzez drago68 » 5 gru 2013, o 00:02

10minut napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak aliexpress już wróciło Tobie kasę na konto oraz zakupiony rozdzielacz za 2$ płatność zaakceptowana już po 24 godzinnym oczekiwaniu, to możesz śmiało kupować już za wyższą kwotę.
Nie powinno być już problemów.
Potwierdzam, że to dość częsta praktyka anulowanie za zakup po raz pierwszy za dużą kwotę $ stosowana przez aliexpress.
Można poszukać na naszym forum, było bardzo wiele takich przypadków.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez 10minut » 5 gru 2013, o 10:25

Miałem też taką teorię że konto aliexpress jest zarejestrowane na mnie, adres do wysyłki też mój, a karta ojca, ale chyba to nie problem skoro za 2$ poszło :mrgreen:

Na razie to wygląda tak:
Obrazek

Czyli bezpiecznie mogę już zamawiać fona za 150$? Bo nie uśmiecha mi się czekać aż ten śmieszny rozdzielacz przyjdzie
10minut

Postprzez drago68 » 5 gru 2013, o 11:09

Tak płatność już zaakceptowana .
Możesz próbować juz zamawiać fona, tylko żebyś miał środki na koncie, karcie oraz limity dzienne i miesięczne poustawiane..
Adres do wysyłki możesz mieć różny. Karty też mogą być na kogoś innego.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez 10minut » 5 gru 2013, o 11:12

O właśnie dobrze ze mi przypomniałeś, musze się ojca spytać czy ma usunięte te limity, możliwe że to z powodu limitów anulowali? Ale wtedy przeyszedłby inny email chyba i nie chcieliby żebym im przesyłał skany karty dowodu i takich tam, bo tego w życiu nie prześle nikomu
10minut

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI