• Reklama

Czy kupowanie VIVO i Oppo ma sens?

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Czy kupowanie VIVO i Oppo ma sens?

Postprzez I†achi » środa, 30 listopada 2016, 23:44

Wiem że się cenią znacznie bardziej niż Xiaomi.
A do tego, nie widuję ich za bardzo w sklepach i na Ali...
W sensie że, to Xiaomi jest produktem eksportowym. I Meizu. I im podobne. Ale VIVO? :P
I†achi

Reklama

Re: Czy kupowanie VIVO i Oppo ma sens?

Postprzez fake4r » środa, 30 listopada 2016, 23:47

No właśnie dlategociężko coś o nich powiedzieć bo mało kto je ma, pewnie ze względu na ceny i dostępność. Oppo chyba jeszcze ktoś miał, ale Vivo nie wiem czy ktoś na forum miał/ma?
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Re: Czy kupowanie VIVO i Oppo ma sens?

Postprzez tomikitwo » czwartek, 1 grudnia 2016, 01:03

Powiem Ci, że Vivo i Oppo to są najbardziej specyficzne chińskie marki należące w sumie do jednej spółki. Cenią się niesamowicie wysoko, ale za tą cenę masz pewność znakomitej jakości sprzętu, ale niekoniecznie dobra jest jakość ich softu użytkując telefon w Europie. Miałem przyjemność posiadać Vivo xShot i nieprzyjemność z Oppo R7. Swego czasu xShot to była fotograficzna maskara innych smartfonów - robił lepsze zdjęcia od Smasungów i LG przy tym soft w miarę przyjemnie działał, używałem go swego czasu przez jakieś 3 mies. Natomiast jeśli chodzi o Oppo to jakiś niecały rok temu kupiłem na Gearbest Oppo r7 za nieco ponad 200$ i to był po prostu dramat. Po updacie softu producenta uruchomienie usług google graniczyło z cudem, poza tym gówniany procesor ciągle dawał mi się we znaki, ale za to jakość wykonania, jakość ekranu i dźwięku jak to zwykle dla Opoo i Vivo na poziomie EXTREME.
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Powrót do INNE MARKI