• Reklama

czy ktoś kupował: Herbata

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

czy ktoś kupował: Herbata

Postprzez kaol » 2 maja 2014, o 11:54

Siemka mam pytanie z racji, ze słyszałem sporo dobrego o działaniu czerwonych herbat postanowiłem się wczytać i wyczytałem, że pochodzą z Chin więc i zacząłem szukać na AliExpress znalazłem np.

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I mam do was pytanie.

Czy ktoś zamawiał?
Czy się to opłaca?
Czy jest jakaś inna lepsza oferta oprócz tej którą znalazłem?
Czy lepiej jednak kupić herbatę w sklepie?
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Reklama

Re: czy ktoś kupował: Herbata

Postprzez fake4r » 2 maja 2014, o 11:56

A to nie lepiej w sklepie kupić normalnie a nie kombinować herbatę z aliexpress :D ?
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez kaol » 2 maja 2014, o 12:02

Też nad tym myślę

Ale skoro większość i tak z Chin to co za różnica czy kupię w sklepie czy jakąś oryginalną chińską która wychodzi taniej? ;)

Na Alledrogo też widzę sporo ofert właśnie z Chin i cenowe przebicie jednak jest.
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Postprzez Robbo » 2 maja 2014, o 13:24

Herbata z Chin to prawdziwa herbata. Ta ze sklepu to śmieci.

Ja i G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez mrergie » 2 maja 2014, o 14:08

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Herbata herbacie nierówna, ciężko jest dostać jakąś naprawdę dobrą :-) Chociaż jak ktoś dużo jej nie pija to dużej różnicy mu to nie robi :-D

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad właśnie takimi herbatkami w tych ozdobnych woreczkach jako taki drobny prezent. Co prawda w końcu nie zamówiłem ale być może na dniach to zrobię, jak dotrze do mnie to najwyżej bym podkradł ze środka jedną i zdam relację :mrgreen:
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez Grech » 2 maja 2014, o 14:36

Z żywnością z Chin to bym uważał. Po zeszłorocznym wyścigu kolarskim dookoła Chin zdyskwalifikowano jednego kolarza. Po śledztwie okazało się że jakieś sterydy dostały się do jego organizmu prawdopodobnie z mięsa które tam jadł :) Zwierzątko dostało za dużo chemii, nie odczekano okresu karencji no i kolarz dostał wspomagacze bez swojej wiedzy :)
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez Robbo » 2 maja 2014, o 16:49

Herbata na sterydach... Bez przesady.

Ja i G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez Grech » 2 maja 2014, o 17:08

Tam wszystko jest możliwe. Martwe świnie zamiast zutylizować wrzuca się do rzeki bo taniej i prościej :) http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-z- ... nId,942289
Nigdy nie wiadomo co spadło z deszczem na tę herbatę albo gdzie była przechowywana.
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez INTseed » 2 maja 2014, o 17:21

A ja się zastanawiam czemu nie umiem zasnąć po herbacie :)
A tak poważnie to nikt nie wie co kupuje w sklepie u nas, a co dopiero z chin.
Nie ma jakichś zakazów bo to żywność?

Wysłane z mojego X7S przy użyciu Tapatalka
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez mrergie » 2 maja 2014, o 17:26

Ale nie popadajmy w paranoję. Telefony i inne sprzęty mogły składać i pakować biedne dzieci zmuszane do pracy po 15h/dobę, i co? Używamy ich? Używamy, nawet jeśli nam taka możliwość przeszkadza to jednak to jest wciąż tylko możliwość a nie potwierdzony fakt.
Sami na codzień jesteśmy truci chociażby solą drogową i co z tego? Nic nie możemy z tym zrobić a producenci pozostają bezkarni.
Jedząc kebaba to też nie wiesz co to za mięso, skoro smakuje to nie będzie ciebie interesować czy to baranina, wół czy szczury wyłapane z piwnicy sąsiada - i tak nie jesteś w stanie tego stwierdzić.
Producenci żywności, myślisz że wszyscy z nich gdziekolwiek są to produkują wszystko w warunkach w 100% zgodnych ze wszelkimi przyjętymi zasadami BHP i całą resztą? To bajki.
To co mówisz może dziać się wszędzie i w każdym miejscu świata, Chiny mają wciąż złą reputację która wynika z jej niedawnej przeszłości a w ciągu ostatnich kilku lat zmieniło się bardzo wiele. Za to potencjalna częstotliwość występowania tego problemu wynika z ogromu gospodarki w ChRL - bo nawet jeśli coś jest nie tak w przypadku 0,1% produkcji to wciąż jest to prawdopodobnie porównywalne z całością gospodarki naszego kraju.

INTseed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bo herbata ma w sobie kofeinę i teinę. Zwłaszcza w pewnych odmianach czarnych herbat mogą te związki występować w stężeniu większym niż w kawie.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez existe » 2 maja 2014, o 17:35

Grech napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wszedzie wszystko jest mozliwe, a to co sie wyrabia w sklepach - rowniez w pl - to lepiej nie wiedziec i uwage uwazam za przesadna
sam mam mieszane uczucia do tej herbaty, bo ona jakas inna, to jakies kapsulki - nie kumam do konca
- no ale za 20 zl to chyba mozna sobie poeksperymentowac
a to jest sposob uzycia tej dziwnej herbaty (z tranzlatora)

Po pierwsze, zalać wrzącą wodą, aż lekko przelewem. To jest płukanie wodą, a nie do picia.
Wylać wodę.
Następnie użyć wrzącej wody, aby zaparzyć herbatę, około 2-5g na czas.
Zazwyczaj można zaparzyć około 2-5 razy.
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez kaol » 2 maja 2014, o 18:02

jednak postanowiłem zamówić tą

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprawa wygląda prościej bo łyżeczką wrzucam tyle ile chce i sobie mogę zaparzyć, a przy tych gniazdach nie mam pojęcia jak dawkować ;p

Znalazłem jak najtaniej by przetestować jak przyjdzie do mnie to napiszę jeszcze kilka słów :)
kaol
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić