• Reklama

czy ktoś kupował: Herbata

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: czy ktoś kupował: Herbata

Postprzez Herezja » 8 lis 2015, o 21:45

Zastanawiam się nad tą matcha. Ktoś coś o tym wie lub zna?
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 29

Reklama

Postprzez kaol » 8 lis 2015, o 22:29

Ja zakupiłem to:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I smak jak i zapach ma identyczny jak to:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Związku z czym jest to zmielona zielona chińska herbata

Ogólnie smakuje trochę jak trawa ale jak lubisz herbatę to myślę, że nie będziesz narzekał ;)
Różnica jest taka, że to zmielona powoduje "najedzenie" no i można sobie dosypać do jogurtu czy zrobić ciasto ;)

Ja sobie z mlekiem piłem i całkiem smaczne :D
Tylko trzeba pamiętać by porządnie wymieszać i pić. Ewentualnie mieszać pić, mieszać pić ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez Byrd » 9 lis 2015, o 00:33

Dokładnie - też kupiłem match'e, smak dość nietypowy, choć znajoma znająca się na herbatach powiedziała, żebym lepiej tego nie pił, bo ohydne :P
Byrd
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez Herezja » 9 lis 2015, o 01:50

Osobiście eksperymentowałem już z Chińskimi herbatami i większości z nich nie dało się pić. Z drugiej strony patrząc mam znajomego, który pija tylko zieloną herbatę. Ja osobiście lubię tylko czarną i jak najmocniejszą.
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 29

Postprzez existe » 9 lis 2015, o 02:25

kaol napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to co napisales zabrzmialo jak totalna antyreklama produktu i zastanawiam sie wrecz jaki byl Twoj cel na +/- ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 51

Postprzez kaol » 10 lis 2015, o 02:36

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja zamówiłem te małe gniazdka i były dobre później zamówiłem drugie i już nie były do wypicia. Więc to różnie bywa. Ale dostałem refund :-D Napisałem, że herbata jest ohydna i w smaku bardziej przypomina zieloną niż czerwoną, najwyraźniej mieli coś na sumieniu bo dali zwrot dość szybko.
Najlepiej mi podchodzi oolong milk smak jak dla mnie bomba :D (tylko trzeba parzyć w mniejszej temperaturze bo będzie gorzka) i jak ktoś lubi to puerh można kupić za 3$ koło 100gr. Mi te czyste Puerh podeszły i w sumie taki porządnie ziemisty smak nie przeszkadza i chętnie się napije po obwitym obiedzie :D

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to co napisales zabrzmialo jak totalna antyreklama produktu i zastanawiam sie wrecz jaki byl Twoj cel na +/- ?

Trzeba mieszać by wszystko pływało równomiernie i nie osiadało na dnie. Czy to plus czy minus hmmm zależy od tego jak dużo sobie wlejesz ;)
Mi akurat to nie przeszkadzało kupiłem sobie Spieniacz do mleka i mieszałem chwile jak chciałem się napić.

Ale z tego co czytałem to Matche się pija jednym haustem ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić