• Reklama

[zakupy] Czy jestes zadowolony z chinskich smartphonów-ANKIE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy jestes zadowolony z chińskich smartphonów?

a. Jestem bardzo zadowolony, jakość przewyzsza moje oczekiwania.
18
33%
a. Jestem zadowolony aczkolwiek mam z nim problemy techniczne
3
6%
a. Jakość mnie nie zadowala, nie kupie wiecej chińczyka
2
4%
b. To mój pierwszy chinski smartphon
8
15%
b. To mój drugi chinski smartphon
4
7%
b. To mój trzeci chinski smartphon
2
4%
b. Miałem juz wiecej niz 3 modele chinskich smartphonów
3
6%
c. Smartphon przyszedł uszkodzony lub uległ uszkodzeniu.
3
6%
c. Smartphon przyszedł sprawny i nie uległ nigdy uszkodzeniu
11
20%
 
Liczba głosów : 54

[zakupy] Czy jestes zadowolony z chinskich smartphonów-ANKIE

Postprzez bumbum » 11 lip 2013, o 10:08

W ankiecie zaznaczamy swoje zadowolenie ze smartphonów.
Oczywiscie mowa o smartphonach a nie podróbkach samsunga galaxy za kilkadziesiąt dolarów czy podróbach iphona.
W kazdej czesci a,b,c po jednym głosie. W sumie 3 głosy na ankietę.
W dyskusji zawsze podajemy model swojego smarphona o ile nie jest widoczny w statusie uzytkownika.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Reklama

Postprzez krzaki » 11 lip 2013, o 10:37

Posiadam ZTE V987 i nie mam do niego najmniejszych zastrzezen, wszystko dziala lepiej niz sie spodziewalem, wgrany mam bruno mod, a kupowalem od Chinatronic. Naprawde nie mam sie chyba do czego przyczepic i juz zamowilem kolejny dla mojej drugiej polowki ;).
krzaki
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 09:59
Lokalizacja: eu
Pochwały: 2

Postprzez LukC » 11 lip 2013, o 10:48

Miałem już sporo telefonów z Chin i wszystkie sprawdziły się świetnie. Stosunek jakości do ceny jest nie do przebicia przez 'markowe' produkty. Nie widzę żadnego powodu aby wrócić do Samsunga, Nokii itp.
Avatar użytkownika
LukC
AKTYWNY
 
Posty: 577
Dołączył(a): 22 lis 2011, o 10:51
Lokalizacja: Underworld
Pochwały: 10
Telefon:: Mi Mix 3
ROM: MIUI 10

Postprzez Mafisq » 11 lip 2013, o 11:12

Ja wczoraj dostałem jiayu g4 telefon świetny, piękne zdjecia,super jakość nagrywania,szybki. Ale mam z nim 2 problemy :
-słabe wifi (mój stary szajsung spokojnie chodzi na 1 kresce i można przeglądać neta a na jiayu w tym samym miejscu jest to nie możliwe po prosty gubi zasieg)
-dostałem chyba uszkodzoną ładowarkę ,jak podłączałem to telefon ładował sie 2 sekundy a później nic, (telefon mogę normalnie naładować przez usb z komputera)

Pisałem do chińczyka w tej sprawie ładowarki ale chyba mnie nie zrozumiał bo chce abym zmienił rom albo odesłał telefon i full refund (pewnie trzeba mieć konto walutowe?) albo żebym odesłał mu tel to wyśle nowy zestaw.
Mafisq
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: z tamt

Postprzez bumbum » 11 lip 2013, o 12:52

taniej ci bedzie kupic ładowarke niz odsyłac do chin. Przesyłkja 18pln a koszt ładowarki nizszy.
A z zasiegiem to juz tak jest, jeden ma lepszy drugi gorszy odbiornik wifi. Najgorszy z tych co miałem miał chyba newmann N1, Jiayu G3 znosnie, zopo bardzo dobrze.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Postprzez Mafisq » 11 lip 2013, o 15:15

ładowarkę sam naprawiłem, przejściówka była jakaś wadliwa rozkręciłem coś przeczyściłem i działa
Mafisq
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: z tamt

Postprzez bumbum » 11 lip 2013, o 15:37

HEHE, miałem to samo w G3. Tez mi nie ładował, ale podgiąłem blaszki w przejściówce. Zapomniałem Ci podpowiedziec o tym.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G


Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama