• Reklama

Czy jest coś lepszego od Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Czy jest coś lepszego od Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime?

Postprzez Boomszakalaka » 12 lip 2016, o 21:11

xiaomi-redmi-note-3-pro-ze-snapdragonem-650-t24937.html?mobile=off, tak od połowy tematu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Reklama

Postprzez ddr » 12 lip 2016, o 21:23

Jak telefon nie wchodzi w deep sleep to źle bo procesor ciągle pracuje. Mam tego rn3pro jeszcze na kilka dni testów. Za 2 godziny sprawdzę czy wchodzi w deepsleep z włączonym skanerem, raczej powinien.

@edit
Tak jak myślałem. Nad czujnikiem nie siedzi wakelock, także można śmiało ustawiać.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez pawellabedz » 12 lip 2016, o 22:25

ddr tutaj i mnie uspokoiłeś bo w powerze siedzi wakelock na skanerze tylko ciekawe na jakim systemie nie siedzi a na jakim może siedzieć ? oto je otazka :P
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Postprzez ddr » 12 lip 2016, o 22:59

Nie znam technologii tego skanera, ale gdybym ja to projektował to w założeniu powinien wyzwalać procedurę skanowania dopiero w momencie wykrycia dotknięcia.
Poza tym skaner musi być obsługiwany przez oddzielny kontroler z pamięcią odcisków, więc bez sensu byłoby robić wakelocka skoro można ustawić wyzwalacz na odpowiedzi z kontrolera. Trzeba oszczędzać prąd :-)
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez sacree » 13 lip 2016, o 00:38

Szanowni, mało rozumiem z tych ostatnich wypowiedzi, bo używacie trudnego słownictwa, ale to nic :)

Proszę mi teraz powiedzieć:
1. skąd najbardziej opłaca się zamówić ten konkretny smartfon, jaki będzie jego koszt (czy wybierać dodatkowe opcje, np. kurier, przepakowanie w innym kraju itp.)?
2. czy warto korzystać z tych cashbacków, np. PlanetPlus?
3. czy są jakieś inne opcje na obniżenie kosztów (zamawianie przez aplikację, bonus za rejestrację, kody zniżkowe)?
4. czy warto czekać na jakieś okazje/wyprzedaże?

<nie jestem aż tak zamożny i każdy grosz się dla mne liczy, proszę o wyrozumiałość :)>
sacree

Telefon:: Sony

Postprzez ddr » 13 lip 2016, o 02:27

1. Jak chcesz mieć częściowo polską gwarancję to ibuygou. Masz też serwis u acida z miuipolska we Wrocławiu.
A tak to prawie dowolny sklep. Mogę polecić jeden z ali u którego czasem zamawiam i jest elegancko. Już jednego rn3 dla siebie u niego zaklepałem :-).
2. Warto.
3. Teoretycznie tak, ale zapomnij o tym.
4. Niestety wróżbity tu chyba nie mamy. Czasem idzie trafić taniej, ale zwykle różnica dupy nie urywa, a trochę się naczekasz.
ddr
VIP

Postprzez bartazzz » 13 lip 2016, o 17:13

Original XIAOMI TypeC USB Adapter Mi4c Micro USB Female to USB 3.1 Type-C Male Cable Convertor Connector Fast Data Sync
http://s.aliexpress.com/UnEz22IR
(from AliExpress Android)
Takie zamowiłem

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 99
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez sacree » 16 lip 2016, o 02:54

Szanowni,

Moja Kobieta kupiła sobie smartfona 5,5 cala - wydaje się bardzo duży... Sam nie wiem, czy w moim przypadku to nie byłaby przesada...

Obecnie mam 4,6 i teraz zastanawiam się, czy nie wystarczy mi 5 cali.

Duża jest różnica między Redmi 3 (wersja najlepsza, która to?), a Redmi Note 3 Pro Prime?

Jeśli chodzi o te 5 cali, to może lepiej wziąć któreś Xiaomi Mi? Proszę skonfrontować mi któreś Mi z Redmi 3 (wersja najlepsza), biorąc pod uwagę wymagania z pierwszego posta ;)

A może coś innego niż Xiaomi?

Przepraszam za moje niezdecydowanie... Liczę na dalszą pomoc ;) - nie mogę podjąć pochopnej decyzji, proszę o zrozumienie :)

Pozdrawiam :)
sacree

Telefon:: Sony

Postprzez ddr » 16 lip 2016, o 04:05

Akurat jednocześnie miałem w rękach też redmi 3 pro. Niestety już nie do testów, więc wiele nie powiem. Wykonanie takie samo, aparat jest ok. Jakiejś większej różnicy nie odczujesz nawet przy grach.
ddr
VIP

Postprzez filozof71 » 16 lip 2016, o 07:38

Pasuje jeszcze jakiś model Le X600 lub wyższy. Sam się zastanawiam, ale chyba wsparcie Xiaomomi jest lepsze.Jest jeszcze Mi Max, recenzji na YT bebechy podobne tylko ekran 6,44.

pozdrawiam Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez pawellabedz » 16 lip 2016, o 10:58

Tylko że letv x600 x500 i leeco le2 są na mediateku a dwa mają bardziej problematyczny soft
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Postprzez marcin77 » 16 lip 2016, o 23:38

X600 nie ma żadnych problemów z softem, jest m.in. miui i działa bez problemów, telefon świetny, a jeżeli nie mediatek to jest jeszcze x800 jak dobrze się poszuka to zmieści się w cenie, jednak aktualnie problemem jest soft, ale jest CM i działa już to całkiem przyzwoicie.

Wysłane z mojego Letv X600

Autor postu otrzymał pochwałę
marcin77

Pochwały: 1
Telefon:: leeco x829
ROM: różne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?