• Reklama

Czy da się odzyskać pieniądze?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy da się odzyskać pieniądze?

Postprzez MILKA81 » 30 sie 2013, o 19:09

Kilkanaście dni temu kupiłam na Ali kilka przedmiotów które opisane były jako 100% Genuine. Towar dotarł dosyć szybko a że był oryginalnie zapakowany to nie chciałam go rozpakować by sprawdzić oryginalność. Oczywiście potwierdziłam dotarcie paczki i że wszystko jest ok. Ale po kilku dniach okazało się że towar jest ewidentnie podrobiony. Czy mogę w jakiś sposób odzyskać zapłacone pieniądze?
MILKA81

Reklama

Re: Czy da się odzyskać pieniądze?

Postprzez sh9 » 30 sie 2013, o 22:11

Wydaje mi się, że raczej nie, ponieważ zatwierdziłaś odebraną paczkę i z automatu przelane zostały pieniądze chińczykowi, że tak powiem - przepadło
sh9

Postprzez raragnar » 30 sie 2013, o 22:18

Zaraz zaraz, przecież ostatnio ktoś pisał że po kilku miesiącach zorientował się że telefon to podróbka i odzyskał kasę. Pisz do supportu ali/sprzedawcy o co chodzi, powinni pomóc jak sprzedawca oleje Twoją wiadomość na aliexpress a support to zobaczy to lepiej dla Ciebie.
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez MILKA81 » 31 sie 2013, o 19:41

Dogadałam się ze sprzedawcą i ma mi zwrócić kasę. Pytanie tylko jak to załatwić jak nie mogę otworzyć sporu?
MILKA81

Postprzez mysha87 » 4 wrz 2013, o 10:38

kurcze mam podobna sytuacje, dostalam niby refundacje przez paypal 13 $ ale po zatwierdzeniu platnosci chinol wszczal spor przez pay pal i pobrali mi z powrotem te 13 $ a teraz pasowaloby mu dowalic ale nie mam jak bo mozliwosc otwarcia sporu zostala zamknieta w momencie zatwierdzenia platnosci :(
mysha87

Postprzez MILKA81 » 18 wrz 2013, o 11:41

Ja pisałam do supportu Ali ale nic konkretnego mi nie napisali.Wygląda na to że nie odzyskam już straconych pieniędzy i nikt nie chce mi pomóc w ich odzyskaniu.Sprzedawca owszem,zwrócił mi za poprzedni towar ale nie zdążył mi go nawet wysłać więc nie było problemu.A tu...wpłata dokonana i koniec.Pisałam do niego kilka razy ale mnie olewa i nic nie odpisuje.
MILKA81

Postprzez Deep » 28 paź 2013, o 13:01

Witam
Ostatnio chciałem kupić laptopa na Ali, zapłaciłem a po paru godzinach dostałem info od Ali że dany sprzedawca został zablokowany , z powodu nie legalnych praktyk :( jak teraz mogę odzyskać pieniądze ?
Deep

Telefon:: NOKIA

Postprzez marx » 28 paź 2013, o 15:55

z automatu ci przyjdzie zwrot
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI