• Reklama

Cztero cyfrowe hasło meizu mx5

Cztero cyfrowe hasło meizu mx5

Postprzez Redi » niedziela, 26 czerwca 2016, 10:49

Witam, mam problem z moi meziu mx5, ok. miesiąc temu stłukł mi się w nim wyświetlacz wiec zamówiłem nowy, doszedł w piątek. Niestety nie pamiętam hasła, nie pomaga wejście przez wolume + i klawsz włączania, tam też telefon prosi o podanie hasła. Po 5 nie udanych próbach trzeba czekać 1min, żeby go odkodować musiał bym klikać bez przerwy przez ok. 35h bo jest aż ok 10 000 kompilacji. Czy da się jakoś usunąć to hasło ? Nie zależy mi na plikach co zostały tam na tel. Proszę o pomoc. (Do telefonu posiadam oryginalne pudełko)
Redi

Reklama

Re: Cztero cyfrowe hasło meizu mx5

Postprzez ddr » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 20:05

Jak w recovery pyta o pin to nie da rady, musisz klikać.
No bo co to by było za zabezpieczenie gdyby tak łatwo dało się je usunąć? ;-)
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Redi » środa, 29 czerwca 2016, 00:06

Niby tak, ale mogło by być jakieś pytanie o dane do gmail, a jest tylko wpisanie kodu i nic więcej. Czyli pozostaje tylko wymiana płyty głównej? Odkodowanie samemu zajeło by mi 2 miesiące jak bym klikał po 1h dziennie bez przerwy, a jak mam tyle klikać to mija się to z celem.Niemożna to jakoś inaczej zrobić?
Redi

Postprzez ddr » środa, 29 czerwca 2016, 00:21

Nie.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Powrót do Pomoc techniczna