• Reklama

Cubot X17 opinie

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Cubot X17 opinie

Postprzez Fugeo » poniedziałek, 25 lipca 2016, 00:19

Witam

Czy są tu jacyś użytkownicy modelu X17?
Chciałbym prosić o podzielenie się wrażeniami z użytkowania tego telefonu
Fugeo

Reklama

Re: Cubot X17 opinie

Postprzez existe » poniedziałek, 25 lipca 2016, 11:42

mam x16, wersja x17 jest lepsza wersja o poszerzonych parametrach
w stosunku do x16, cubot x17 ma miec - gyroskop, lepszy aparat, wiecej RAMu, glonass
trudno mi powiedziec, czy zywotnosc baterii bedzie przez to odczuwalnie krotsza ?
ja uzywam telefon max 1 godz dziennie, przy wifi wlaczonym i bateria trzyma 2+ dni,
z wad znalazlem 1 - moja jedyna obecnie karta SD po podlaczeniu do OTG w telefonie, a nastepnie wlozona do PC - zawsze domaga sie skanowania, ale dziala poprawnie
mnie jakosc aparatu foto wystarcza, ale wiadomo zawsze chce sie miec wiecej, wiec wolalbym miec wersje x17, podobaja mi sie funkcje aparatu, a zwlaszcza PIP (fotka z 2 aparatow rownoczesnie)

szuflada umozliwia uzycie tylko 2 kart (sim lub pamieci), nie mozna wiec uzyc 3 kart rownoczesnie czyli 2 sim i karty pamieci - oczywiscie byl tu watek o mozliwych recznych modyfikacjach umozliwiajacych takie dzialanie
nie ma fabrycznego roota, nie ma tez zbednych czy chinskich aplikacji, laduje sie dosc szybko
nigdy nie zauwazylem napisu 4G, ale tez nie mam zadnych problemow z zasiegiem czy internetem - np porownujac, rodzinny iphone 5s w tej samej sieci i w tym samym miejscu miewal klopoty i pokazywal "no services"

tu porownianie x16 / x17
http://www.devicespecifications.com/en/ ... /fd544df42
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Re: Cubot X17 opinie

Postprzez Fugeo » poniedziałek, 25 lipca 2016, 12:57

W Polsce oficjalnym dystrybutorem jest Sferis.pl? Czyli żadnych problemów z gwarancją być nie powinno?
Fugeo

Powrót do Cubot