• Reklama

Cubot x15

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Cubot x15

Postprzez Szarek » czwartek, 3 września 2015, 19:59

Witam, zastanawiam się nad zakupem tego telefonu na aliexpress znalazłem za 150 Euro, specyfikacja wygláda naprawdé spoko. Jedyne co mnie dziwi to fakt, ze zamówieñ bylo ponad 2k a jak narazie zero komentarzy do aukcji ( sam sprzedajácy ma 1k komentarzy, zadowolonych okolo 96 % ), to beda moje pierwsze zakupy na aliexpress i nie chce sie naciac - tutaj link do aukcji http://www.aliexpress.com/item/Original ... 44974.html . Wiec co uwazacie o tym telefonie ? moze ktos juz go ma i podzieli sie zdaniem na jego temat, lub podacie jakas alternatywe, chociaz powiem ze design tego modelu mi sie bardzo podoba. A drugie pytanie jest odnosnie braku komentarzy do tej aukcji macie moze jakies pomysly albo przestrogi ? a i czy telefony tego typu, czyli chiñskich firm moge normalnie sprowadzac do niemiec, bo z tego co sie orientuje takie sluchawki nike juz nie bardzo bo jest znaczek nike.
Pozdrawiam
Szarek

Reklama

Re: Cubot x15

Postprzez Rangiz » poniedziałek, 21 września 2015, 00:17

Dziś jest na ali do wyrwania za 135,9 dolara, uwzględniając kupon -3$ u sprzedawcy.
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 13

Re: Cubot x15

Postprzez Szarek » poniedziałek, 21 września 2015, 18:49

Widziałem własnie mi wychodziło 120Euro wiec to ta sama promocja była, ale jednak chyba dzisiaj zamawiam Umi Iron za 152Euro ;)
Szarek

Powrót do Cubot