• Reklama

Cubot One

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Re: Cubot One

Postprzez Bazinga » czwartek, 2 stycznia 2014, 23:29

Jeśli utworzysz te katalogi i np. wrzucisz plik mp3 do katalogu ringtones to jak wejdziesz ustawienia dźwięki i dasz wybór dzwonka to pojawi Ci się ten plik w liście ;)
Bazinga

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez rafalmatysiak » środa, 8 stycznia 2014, 01:05

Kurcze ja już nie mogę się doczekać aż do mnie dojdzie mój Cubot. Mam nadzieję, że jutro bo go customsy irlandzkie przechwyciły a zapomniałem zapisać do pandawill żeby małą kwotę na fakturze wpisali. Już się boję jak mi z 30 euro dowalą podatku a dopiero co dostałem tablet i się z nimi kłócę bo mi dodali koszty przesyłki DHL i wyszło zamiast 75USD na fakturze to 117 euro od których podatek obliczyli. Pogieło ich totalnie.
rafalmatysiak

Postprzez kalejr » czwartek, 9 stycznia 2014, 00:45

witam niewiesz ile customy trzymają paczke bo mi tez zawineli ale w U.K
kalejr

Re: Cubot One - recenzja z praktyki

Postprzez KSYWA » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 16:08

CUBOT ONE - recenzja z praktyki
W przeciwieństwie do faceta "zriel" - ja mam już od dwóch tygodni to "cacko" - CUBOT-a ONE w domu, a mam go tak długo, bo sprzedawca, chińczyk, ma mie w nosie, najwyraźniej nie ma zamiaru zwrócić pieniędzy (170 €) ani przyjąć tego "cudu" spowrotem. Kupiłem go na eBay-u. Na papierze parametry to ten telefon ma super, w praktyce jeden z trzech przycisków pod ekranem, przycisk zwrotny " < " jest martwy, nie reaguje na dotyk, prawa część ekranu też jest martwa, więc gdy używam klawiatury, jedna trzecia klawiszy nie chodzi. Telefon testowany programem AnTuTu ... ma procesor 4 x 1,5 GHz (zamiast 4 x 1,2 GHz). ale kamerę główną 8,0 Megapixeli (12,0 Megapixeli). Ja wiem, że wady występują w produktach wszystkich firm, chinczycy nie są lepsi, czasem gorsi, głównie jednak dlatego, że mają możliwość obiecywać "cuda niewidy", a gdy upominimy się o dotrzymanie gwarancji...
Nie neguję zachwytów "zriela", nie wiem czy ma lub miał CUBOT ONE, bo nie spotkałem jego recenzji na tym forum; innym młodym zapaleńcom nie odradzam ani nie obrzydzam chińskich telefonów, sam mam dwa, jeden - badziewie za 30 €, drugi CUBOT ONE.
ksywa
KSYWA

Postprzez rafak44 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 20:49

Witam
Posiadam i jestem bardzo zadowolony ,może super cyfrówka to nie jest ale jako telefon przeglądarka internetowa , czytania e,booków ,oglądania filmów super extra .Dotyk działa na całym ekranie ,chyba kolega ma coś uwalone .Ja jestem bardzo zadowolony z użytkowanie. Jedyny minus to jako telefon za duży jako tablet za mały , niestety nie ma złotego środka .Pozdrawiam
rafak44

Postprzez Gravis » środa, 29 stycznia 2014, 03:06

Koleżanka miała po około miesiącu padł mikrofon oraz zepsuła się ładowarka, jest na etapie odsylki do Chin

Wysłane z mojego V819_3G przy użyciu Tapatalka
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Postprzez thirtyseconds » poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 18:00

Czy to normalne, że Cubot One Turbo zamula w interfejsie? Może zamula to złe określenie, ale w każdym razie nie ma płynności w przewijaniu czegokolwiek.
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35

Poprzednia strona

Powrót do Cubot