• Reklama

CUBOT NOTE S 5.5" - warto? Co sądzicie?

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Re: CUBOT NOTE S 5.5" - warto? Co sądzicie?

Postprzez davneson » poniedziałek, 23 maja 2016, 22:06

Oczywiscie ze dwa dni wytrzyma. Super telefon jak.za taka.kase bietz.nie ma sie co zastanawiac.

Sent from my m1 note using Tapatalk
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez KarlosW » wtorek, 24 maja 2016, 00:12

Jakby jeszcze LTE dodali..
KarlosW
VIP

Pochwały: 24

Postprzez rafciowu » wtorek, 24 maja 2016, 19:49

też sie zastanawiam nad tym telefonem :) czy mogłby ktos zamieścić jakieś przykładowe foty nim robione?? chce zobaczyc jak apart chodzi :) pozdrawiam
rafciowu

Postprzez gokihar » sobota, 4 czerwca 2016, 14:51

Też poproszę opinie i przykładowe zdjęcia (szczególnie opinie o zdjęciach w pomieszczeniach) , sferis ma cenę 399zł co z gwarancją w kraju na 24 miesiące jest bezkonkurencyjne.
Wysyłka po 20.06 i ciągle szukam czegoś dla żony na wymianę starego Cubot S200.
gokihar

Pochwały: 3

Postprzez ReadyOrNot » niedziela, 5 czerwca 2016, 22:48

gokihar napisał(a):Też poproszę opinie i przykładowe zdjęcia (szczególnie opinie o zdjęciach w pomieszczeniach) , sferis ma cenę 399zł co z gwarancją w kraju na 24 miesiące jest bezkonkurencyjne.
Wysyłka po 20.06 i ciągle szukam czegoś dla żony na wymianę starego Cubot S200.

Wiesz co, z tego co widzę w sieci to aparat jest średni. Chyba jedyny minus tej słuchawki. W sumie nie ma co liczyć na cud. Jak Cubot daje te 2 GB to musi na czymś zaoszczędzić.
ReadyOrNot

Postprzez wojt683 » wtorek, 7 czerwca 2016, 00:26

davneson napisał(a):Dostałem telefon, biały ze złotym obramowaniem.
Wykonanie naprawdę klasa. wyświetlacz ma super kąty-praktycznie z każdej strony tak samo widać.
System działa płynnie i stabilnie. Bateria 4150 mha- nie jest małych rozmiarów ale myślę, ze będzie długo trzymała.
Jestem bardzo zadowolony z telefonu. Mój Meizu M1 note przy nim już sie lekko peszy bo różnica w jakości, działaniu wykonaniu nie jest duża a różnica w zakupie już tak.
Polecam kazdemu ten telefon komu nie przeszkadza brak podświetlenia przycisków, chyba brak diody powiadomień-nie sprawdzałem tego, i brak LTE.
Telefon świetny.

Posiadam od pewnego czasu ten telefon. Działa wszystko pięknie za wyjątkiem odtwarzania filmów, które się tną...
Są to filmy pochodzące bezpośrednio z lustrzanki Canon, z kamerki sportowej Xiaomi oraz firmy renderowane przy pomocy Sony Vegas.
Wszystkie te filmy bez problemu odpalałem na innych telefonach. Mój Cubot niestety nie daje sobie z nimi rady. Zastanawiam się, czy trafiłem na wadliwy egzemplarz, czy po prostu ten typ tak ma?
wojt683

Postprzez macieklm » wtorek, 7 czerwca 2016, 12:17

Próbowałeś za pomocą różnych aplikacji odtwarzać te filmy?

Mam pytanka do użytkowników.

1.Jak jest z GPS w tym modelu? Nie ma problemu z łapaniem fixa i trzymaniem sygnału? Jaka jest dokładność? (mógłby ktoś wrzucić SS z GPS Test)
2.Jest w nim w koncu dioda powiadomien, bo roznie czytalem.
3.Czy aparat jest rzeczywiście tragiczny? Przeglądałem internet i jedne zdjecia są na niezłym poziomie, inne są bardzo słabe. Filmiki, które widziałem są... raczej tragiczne. Racja?
4. Są jakieś dolegliwości tego modelu, o których się pisze, a które mogłem przeoczyć? :)
macieklm

Pochwały: 2

Postprzez wojt683 » wtorek, 7 czerwca 2016, 16:00

macieklm napisał(a):Próbowałeś za pomocą różnych aplikacji odtwarzać te filmy?

Mam pytanka do użytkowników.

1.Jak jest z GPS w tym modelu? Nie ma problemu z łapaniem fixa i trzymaniem sygnału? Jaka jest dokładność? (mógłby ktoś wrzucić SS z GPS Test)
2.Jest w nim w koncu dioda powiadomien, bo roznie czytalem.
3.Czy aparat jest rzeczywiście tragiczny? Przeglądałem internet i jedne zdjecia są na niezłym poziomie, inne są bardzo słabe. Filmiki, które widziałem są... raczej tragiczne. Racja?
4. Są jakieś dolegliwości tego modelu, o których się pisze, a które mogłem przeoczyć? :)

Próbowałem za pomocą przeróżnych aplikacji, niestety filmy się zacinają...

1. GPS to dla mnie kluczowa funkcja, gdyż regularnie korzystam z aplikacji Strava. Dzisiaj testowałem i jest tragedia. Przy ustawieniach "wysokiej dokładności" droga rysowana w aplikacji Strava jest nie do zaakceptowania. Testowy spacer (gpx) można ściągnąć stąd -> http://wyslijto.pl/files/download/f3tg1x9mus
2. Nie wiem, dla mnie nieistotne...
3. Aparat w warunkach domowych jest ok, w terenie nie sprawdzałem...
4. Cholera wie, wyjdzie w praniu :)

Podsumowując... być może trafiłem na wadliwy egzemplarz. Ze względu na GPS i na zacinanie się odtwarzanych filmów telefon odsyłam i nie polecam.
wojt683

Postprzez smakowy » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:54

Potwierdzam info co do GPS. W moim egzemplarzu GPS to jakaś parodia. Można zapomnieć o używaniu endomondo czy stravy. Aparat też szału nie robi. Zdjęcia mocno średnie nawet przy dobrym świetle. Może w modelu H2 jest lepiej, ale nie potrafię się doszukać niczego w necie o sygnale GPS.
smakowy

Postprzez mfighter » czwartek, 9 czerwca 2016, 21:34

Mam tego cubota i do jazdy autem gps rzeczywiscie nieraz gubi sygnal, ale ogólnie jest wystarczający zwłaszcza jeżeli gpsa używamy jedynie jako pomocy, bo mniej więcej wiemy gdzie chcemy jechać.
Wcześniej miałem navroad nexo handy i był dużo gorszy od tego.
mfighter

Postprzez ShirtyLad » niedziela, 19 czerwca 2016, 15:27

Czy ktos moglby wypowiedziec sie na temat jakosci rozmow w tym telefonie?
ShirtyLad

Postprzez robot » niedziela, 19 czerwca 2016, 15:45

a wiec

GPS bez netu to parodia - bardzooo slabo.
Aparat - typowy chinczyk - za dnia ok albo i nie - zalezy jak zalapie focusa , slabe swiatlo - padaka.
Filmiki - slaaabooo - typowy sredni chinczyk .

Mozna kupowac za 399zl w sferisie - PL gwarancja...ale czy warto.... ????? za 120usd mozna ustrzelic mi4c ....

Kupilem za 270zl w promocji na banggod - i tyle mozna spokojnie dac zza ten telefon . ?Natomiast kupowac od januszow biznesu za 400 i wiecej.... to juz szkoda kasy , ewentualnie sferis bo polska gwarancja.
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cubot