• Reklama

CUBOT NOTE S 5.5" - warto? Co sądzicie?

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Re: CUBOT NOTE S 5.5" - warto? Co sądzicie?

Postprzez davneson » 23 maja 2016, o 22:06

Oczywiscie ze dwa dni wytrzyma. Super telefon jak.za taka.kase bietz.nie ma sie co zastanawiac.

Sent from my m1 note using Tapatalk
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez KarlosW » 24 maja 2016, o 00:12

Jakby jeszcze LTE dodali..
KarlosW
VIP

Pochwały: 32

Postprzez rafciowu » 24 maja 2016, o 19:49

też sie zastanawiam nad tym telefonem :) czy mogłby ktos zamieścić jakieś przykładowe foty nim robione?? chce zobaczyc jak apart chodzi :) pozdrawiam
rafciowu

Postprzez gokihar » 4 cze 2016, o 14:51

Też poproszę opinie i przykładowe zdjęcia (szczególnie opinie o zdjęciach w pomieszczeniach) , sferis ma cenę 399zł co z gwarancją w kraju na 24 miesiące jest bezkonkurencyjne.
Wysyłka po 20.06 i ciągle szukam czegoś dla żony na wymianę starego Cubot S200.
gokihar

Pochwały: 3

Postprzez ReadyOrNot » 5 cze 2016, o 22:48

gokihar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wiesz co, z tego co widzę w sieci to aparat jest średni. Chyba jedyny minus tej słuchawki. W sumie nie ma co liczyć na cud. Jak Cubot daje te 2 GB to musi na czymś zaoszczędzić.
ReadyOrNot

Postprzez wojt683 » 7 cze 2016, o 00:26

davneson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Posiadam od pewnego czasu ten telefon. Działa wszystko pięknie za wyjątkiem odtwarzania filmów, które się tną...
Są to filmy pochodzące bezpośrednio z lustrzanki Canon, z kamerki sportowej Xiaomi oraz firmy renderowane przy pomocy Sony Vegas.
Wszystkie te filmy bez problemu odpalałem na innych telefonach. Mój Cubot niestety nie daje sobie z nimi rady. Zastanawiam się, czy trafiłem na wadliwy egzemplarz, czy po prostu ten typ tak ma?
wojt683

Postprzez macieklm » 7 cze 2016, o 12:17

Próbowałeś za pomocą różnych aplikacji odtwarzać te filmy?

Mam pytanka do użytkowników.

1.Jak jest z GPS w tym modelu? Nie ma problemu z łapaniem fixa i trzymaniem sygnału? Jaka jest dokładność? (mógłby ktoś wrzucić SS z GPS Test)
2.Jest w nim w koncu dioda powiadomien, bo roznie czytalem.
3.Czy aparat jest rzeczywiście tragiczny? Przeglądałem internet i jedne zdjecia są na niezłym poziomie, inne są bardzo słabe. Filmiki, które widziałem są... raczej tragiczne. Racja?
4. Są jakieś dolegliwości tego modelu, o których się pisze, a które mogłem przeoczyć? :)
macieklm

Pochwały: 2

Postprzez wojt683 » 7 cze 2016, o 16:00

macieklm napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Próbowałem za pomocą przeróżnych aplikacji, niestety filmy się zacinają...

1. GPS to dla mnie kluczowa funkcja, gdyż regularnie korzystam z aplikacji Strava. Dzisiaj testowałem i jest tragedia. Przy ustawieniach "wysokiej dokładności" droga rysowana w aplikacji Strava jest nie do zaakceptowania. Testowy spacer (gpx) można ściągnąć stąd -> http://wyslijto.pl/files/download/f3tg1x9mus
2. Nie wiem, dla mnie nieistotne...
3. Aparat w warunkach domowych jest ok, w terenie nie sprawdzałem...
4. Cholera wie, wyjdzie w praniu :)

Podsumowując... być może trafiłem na wadliwy egzemplarz. Ze względu na GPS i na zacinanie się odtwarzanych filmów telefon odsyłam i nie polecam.
wojt683

Postprzez smakowy » 9 cze 2016, o 19:54

Potwierdzam info co do GPS. W moim egzemplarzu GPS to jakaś parodia. Można zapomnieć o używaniu endomondo czy stravy. Aparat też szału nie robi. Zdjęcia mocno średnie nawet przy dobrym świetle. Może w modelu H2 jest lepiej, ale nie potrafię się doszukać niczego w necie o sygnale GPS.
smakowy

Postprzez mfighter » 9 cze 2016, o 21:34

Mam tego cubota i do jazdy autem gps rzeczywiscie nieraz gubi sygnal, ale ogólnie jest wystarczający zwłaszcza jeżeli gpsa używamy jedynie jako pomocy, bo mniej więcej wiemy gdzie chcemy jechać.
Wcześniej miałem navroad nexo handy i był dużo gorszy od tego.
mfighter

Postprzez ShirtyLad » 19 cze 2016, o 15:27

Czy ktos moglby wypowiedziec sie na temat jakosci rozmow w tym telefonie?
ShirtyLad

Postprzez robot » 19 cze 2016, o 15:45

a wiec

GPS bez netu to parodia - bardzooo slabo.
Aparat - typowy chinczyk - za dnia ok albo i nie - zalezy jak zalapie focusa , slabe swiatlo - padaka.
Filmiki - slaaabooo - typowy sredni chinczyk .

Mozna kupowac za 399zl w sferisie - PL gwarancja...ale czy warto.... ????? za 120usd mozna ustrzelic mi4c ....

Kupilem za 270zl w promocji na banggod - i tyle mozna spokojnie dac zza ten telefon . ?Natomiast kupowac od januszow biznesu za 400 i wiecej.... to juz szkoda kasy , ewentualnie sferis bo polska gwarancja.
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cubot