• Reklama

###Cubot GT99###

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Re: ###Cubot GT99###

Postprzez bartazzz » czwartek, 12 grudnia 2013, 15:45

grzybek141 napisał(a):Naprawdę przyjemny telefon jak tak się czyta i patrzy na zdjęcia , gratuluje wyboru bo ja się nie mogę zdecydować bo zaczynam pracę jako kierowca i potrzebne mi navi i mam problem czy nawi (wince), czy tablet z gps czy tel z gps ale chyba ta ostatnia opcja odpada bo szkoda katować baterii ciagłym podłączeniem do ładowarki.

bo ja wiem, jak telefon się naładuje to nie przyjmuje już prądu więc nie powinno mu to szkodzić, do tego są np. aplikacje jak yanosik które włączają ekran tylko na powiadomienia więc na dobrą sprawę nie musiałbyś podłączać telefonu.
Telefon daje dużo większe możliwości wyboru pomiędzy aplikacjami do nawigacji i mapami i aplikacjami społecznościowymi takimi jak yanosik
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Reklama

Postprzez stifler959 » czwartek, 12 grudnia 2013, 15:55

Dużo szybsze działanie, design, funkcjonalność, ogólnie jestem tym romem zachwycony. Pierwszy raz jakiś ROM mi w pełni odpowiada ;-)

Sent from my APOLLO using Tapatalk 2
stifler959
AKTYWNY

Pochwały: 3

Re: Odp: ###Cubot GT99###

Postprzez eSbe » czwartek, 12 grudnia 2013, 16:42

Tak, w T9 tez jest taka dioda na górze tylko nie obok kamery a bardziej na srodku.

Send from my T9

Jak możesz to podeślij jakieś zdjęcia z tego telefonu. Albo najlepiej jakąś mini recenzja :-)
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez kokos0 » sobota, 14 grudnia 2013, 10:09

Jest w nim język polski?
kokos0

Postprzez Wujoooo » sobota, 14 grudnia 2013, 13:30

kokos0 napisał(a):Jest w nim język polski?

No właśnie na aukcji napisane było, że jest, ale tak na prawdę nie ma. Mnie to różnicy nie zrobiło, zazwyczaj mam po angielsku i już się przyzwyczaiłem.

KarlosW napisał(a):Pieknie. Prosimy w wolnym czasie o wstawienie fotek wykonanych tym tel oraz może jakiś filmik na zewnątrz i w pomieszczeniu..:)
Gratki (ja dalej czekam na tracking swoich..) ;)

Postaram się jakoś na dniach to zrobić i podeślę:)
Wujoooo

Pochwały: 1

Postprzez Gresfucinio » sobota, 28 grudnia 2013, 23:34

Witam. Zastanawiam sie nad zakupem tego tel. Mam jednak do was uzytkownikow prosbe czy mozna sprawdzic dialanie endomondo? Bede niezmiernie zobowiazany za pomoc :-)
Gresfucinio

Poprzednia strona

Powrót do Cubot