• Reklama

Cube U51GT- nie działa dotyk.

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Cube U51GT- nie działa dotyk.

Postprzez tomk1954 » czwartek, 29 maja 2014, 17:20

Witam.

Zakupiłem tablet Cube U51GT, przesyłka mega szybka 4 dni i był w domu. Po sprawdzeniu zmieniłem recovery, room na taki bez chińskich krzaczków i do tego momentu było super wszystko działało. Przez 4 godz. ciągłej pracy nie było żadnego problemu z nim. Tyle wstępem.

Po ponownym uruchomieniu nie mogłem i do tej pory nie mogę odblokować tabletu, tablet uruchamia się i zatrzymuje się na oknie startowym gdzie trzeba palcem przeciągnąć kłódeczkę. Wyświetlacz nie reaguje na dotyk. Próbowałem już podmieniać room na firmowy, restart do ustawień fabrcznych - i nic. Po podpięciu myszy od kompa z tabletem można wszystko robić.

Macie jakieś pomysły. Ja podejrzewam uszkodzenie dygitalizera.

Link do filmiku: http://youtu.be/iSLdwckECTQ
tomk1954
AKTYWNY

Pochwały: 7

Reklama

Re: Cube U51GT- nie działa dotyk.

Postprzez tomk1954 » środa, 4 czerwca 2014, 10:03

zgłosiłem Chinczykowi że tablet nie działa i chce go oddać a on mi zwraca kasę, Chinczyk zaproponował jeszcze wgranie orginalnego softu ze strony producenta poprzez flash toola tak też zrobiłem i się tablet wysypał. Aktualizacja przebiegła pomyślnie (wyskoczyło mi zielone kółko) więc odpiąłem tableta od PC i chciałem go uruchomić. Tablet się uruchamia słychać dźwięki ale wyświetlacz uruchamia się z czarnym podświetleniem.

Macie jakieś pomysły co skopałem?
tomk1954
AKTYWNY

Postprzez tomk1954 » piątek, 13 czerwca 2014, 11:55

tablet odesłany do chińczyka, zobaczymy czy będą naprawiać czy wyślą nowy.
tomk1954
AKTYWNY

Postprzez tomk1954 » sobota, 9 sierpnia 2014, 00:57

tablet odesłany do chin. kasa została zwrócona przez chińczyka. :mrgreen: zakupiłem taki sam jak będę miał chwilkę czasu to zrobię recenzję.

temat do zamknięcia.
tomk1954
AKTYWNY

Powrót do TABLETY