• Reklama

Cube i7

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Cube i7

Postprzez expel » wtorek, 21 lipca 2015, 19:54

Siema

Znalazłem taką ofertę http://brands.aliexpress.com/?spm=2114. ... 5.2.hIfmFh co powiedzie o tym. Wcześniej myślałem nad x98. Jakieś wskazówki?
expel

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Cube i7

Postprzez majkel_94 » czwartek, 23 lipca 2015, 10:24

No to raczej nie ta półka cenowa co Teclast. Min. 50% drożej, a jak chcesz rysik i klawiaturę by wykorzystać pełnie zalet urządzenia do $400 wychodzi :P

Ja wygrałem klawiaturę na ich facebookowym fanpage (strasznie dziwne, bo w chinach mają jakiś weibo swój, a fp prowadzi gość z Francji chyba), złożyłem zamówienie w 10s od startu więc mam nadzieję że i na rysik się załapałem. Poczekam na odpowiedź ze sklepu, w tym czasie wymienię złotówki na dolce :D
majkel_94
VIP

Pochwały: 18

Postprzez expel » czwartek, 23 lipca 2015, 10:37

A co z vatem? Do 300 $ trzeba doliczyć jeszcze 23%?
expel

Postprzez saperq » czwartek, 23 lipca 2015, 10:38

Jeśli złapią to tak :)
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Postprzez expel » czwartek, 23 lipca 2015, 10:41

No to wyjdzie jakieś 1400zl to sporo..
expel

Postprzez majkel_94 » czwartek, 23 lipca 2015, 13:36

Dobrze wykonany i solidny sprzęt z Core-M za 300 dolarów to i tak mega tanio, zwłaszcza jak masz 4GB RAMU dual-channel, 64GB szybkiego SSD, a jako bonus obsługę rysików Wacom.
Dorzucić klawiaturkę i masz pełnoprawny laptop, bo Core-M to jest ultraniskonapięciowy i5, tylko 2 GHz zmiast 2.7 :P

Nie dostaniesz w tej cenie żadnego ultrabooka, a lapki raz że 2x cięższe i większe to matryce TN i małe baterie.
A odpięcie klawiatury i zrobienie tableta to ma ASUS za 3 kafle dopiero :P
majkel_94
VIP

Postprzez Flyagaric » czwartek, 23 lipca 2015, 13:43

Pozostaje kwestia tego, że wątpię aby chińska klawiatura była dobrej jakości. Trwałość i wykonanie takiej klawy raczej nie predestynuje urządzenia do używania jako pełnoprawnego laptopa. Kto miał do czynienia z podobnymi klawami z Chin, ten wie.
Poczekałbym najpierw na jakieś miarodajne recenzje, aby rozwiać wątpliwości.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez majkel_94 » czwartek, 23 lipca 2015, 20:47

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

https://youtu.be/UUgsnSUgS-g?t=11m25s
https://youtu.be/hKC7d_IAwFU?t=6m25s

Klawa to wersji Stylus jest taka sama, 2cm węższa jedynie. No i ma slot na długopisorysik ;)

Jedyne czego się mogę doczepić to że klawiatura ma sztywny kąt nachylenia. Ale nowe Transformerbooki mają regulację, ale klawa jest po BT więc nie ma ani baterii, ani dysku jak w T100, ani nawet hubowych portów USB :P
majkel_94
VIP

Postprzez Flyagaric » czwartek, 23 lipca 2015, 22:29

Ale gościu ma akcent, jakiś Ozzy/NZ, czy coś ...
To zostaje jeszcze kwestia trwałości. Ja zwyczajnie jestem sceptyczny, ale byłoby miło akurat tu się mylić :)
Trackapad to tragedia, więc myszka to mus.
Edyt: w tej cenie niezły koks. Jak jeszcze kto klawe za darmo wyrwie :D
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez majkel_94 » wtorek, 28 lipca 2015, 15:02

Ktoś tu z PL kupił na tej promocji i pisze albo czyta na techtablets lub xda? :P

Bo podobno gift pen jest nieoryginalny - wymiary niby te same, ale bez napisów i inny kolor może być.
A mnie zrobili w jajo, bo liczyli czas płatności a nie złożenia zamówienia. A ich angielski to tragedia, usiłuję się dogadać bo teraz 40 dolców kosztuje ten rysik, tak to bym za 25 wziął w zestawie :P
Zobaczymy czy mi się uda coś wynegocjować ;)
majkel_94
VIP

Postprzez majkel_94 » wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:19

Widzę że chyba nikt tutaj się jednak nie skusił na tego tableta, a szkoda :P

Jakby jednak, to kończąc wątek z poprzedniego postu - grożąc dwugwiazdkowym feedbackiem dostałem propozycję kupna rysika po promocyjnej cenie (29,99$).
Ale w tym czasie zdążyłem przekopać pół internetu i znalazłem taki sam w PL, od Della :D Już kupiłem za 60zł i dziś przyszedł ;)

Tak wiec jak ktoś szuka tanio to tutaj ostatnia taka oferta :P
http://olx.pl/oferta/dell-v86gg-stylus- ... aM1q1.html

Mój tablet wg trackingu już w Polsce, zobaczymy jak będzie dalej :P
majkel_94
VIP

Postprzez oeriel » niedziela, 23 sierpnia 2015, 14:46

Majkel, ja widzę, że nie tylko tu się udzielasz, ale na XDA też 0;) Jak się rysik Della sprawuje?
Też posiadam ten tablet, do tego sprawiłem sobie stację dokującą Toshiba Dynadock. Uważam, że to świetne połączenie a sam tablet to genialna sprawa. Sporo mógłbym na jego temat powiedzieć, więc jesli ktoś chce, to niech napisze, wtedy ja poświęce chwilę i opiszę moje wrażenia.
Uzywam go do pracy, zastąpił mi 2 urzadzenia. Troszkę już przestarzałe, ale dające rade wykonywac złożone operacje. Ten tablet je przebił 0:)

Ludzie słyszą "tablet"... i od razu ukazuje im się android, albo tania chińszczyzna, albo kto wie jaki tani tablet z windowsem jakich u nas na rynku pełno i są badziewne jak nie wiem.
Tu bym powiedział... dobry komputer przenośny z dotykowym ekranem 0;)
M.in dlatego Samsung zrezygnował z produkcji Ultrabooków. Zaczynają być tak przydatne jak odtwarzacze MP3/Muzyki.
oeriel

Pochwały: 2

Następna strona

Powrót do TABLETY