• Reklama

Coś taniego z obsługą iPLA do Plazmy Panasonic

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Coś taniego z obsługą iPLA do Plazmy Panasonic

Postprzez anubis76x » 17 lis 2014, o 00:59

Mam plazmę Panasonic Viera tx-p42g20e, od pewnego czasu są problemy z działaniem wbudowanej aplikacji iPLA, pomoc po obu stronach na razie rozkłada ręce. Chciałbym dokupić jakąś tanią przystawkę albo na aliexpress albo na naszym allegro do ok 200 zł która by sprawnie obsługiwała iPLA , Youtube i obraz był płynny przy odtwarzaniu filmów. Dokupiłem tani Adapter MicroUSB MHL na HDMI do Samsung SG4 ale obraz z iPLA na TV się strasznie rwie, można przeglądać tylko statyczne obrazy. Czy możecie coś doradzić ? jak wpisuje się wyszukane frazy czy potrzebna dodatkowa klawiatura do urządzenia ?
---edit--
Widzę że poniżej 200 zł można dostać MK809 II - będzie ok ?
nie do końca jestem przekonany do bezprzewodowej klawiatury z wbudowanym touchpadem chodź bardzo mi się podoba...
sprzęt będzie używany sporadycznie gdy będę chcieć obejrzeć przegapiony odcinek z iPLA lub przyjedzie rodzina dla tego chcę uniknąć sytuacji że klawiatura nie będzie wykrywana no i kwestia czy Android na tych urządzeniach obsługuje w klawiaturze Polskie znaki ? w tabletach i zewnętrznych klawiaturach jest z tym problem.
anubis76x

Reklama

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo