• Reklama

cos do 440 $

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

cos do 440 $

Postprzez heoo95 » 23 lis 2015, o 14:45

Witam otóż chciałbym kupić nowy telefon i zastanawiam się nad Meizu Pro 5 ze względu na to,że posiadam Mx4 od roku ale juz chce wymienic na cos lepszego . Zaś jeszcze myślę nad LG G4 ze wzgledu na podobną cene ..
W Mx4 zakochałem sie poprzez jego dzwięk . Tylko problem jest taki,ze moich smartphonów uzywam juz jak komputerów czyli bardzo duzo slucham muzyki , pracuje na różnych programach oraz musze miec b.dobrej jakości zdjecia .
Problem jest taki,że w LG:
-nie mam pojecia jak graja w sluchawkach jeżeli gorzej niz w mx4 to sobie odpuszczę
-mialem kiedy model LG L9 i android szybko sie wieszał boje sie tego samego w LG G4 (ze wzgledu na uraz) a w moim aktualnym MX4 nadal chodzi płynnie i szybko
Problem Meizu Pro 5 wyglada nastepująco widzialem na różnych forach jak ludzie pisali, ze maja jakis problem z softem bo jakas funkcja im nie dziala (chodzi od Mx4 w górę). Mając MX4 czułem sie jak bym miał szczescie ze wzgledu na to, ze nie ma problemu z funkcjonalnością .. Jeżeli coś sie zepsuje to wydam nie potrzebnie 2tys. zł i nikt tego nie naprawi ..

A może ktoś mi zaproponuje jakis model sprawdzony do 2ty zł ale nie snapdragon 810 please no .. (to dla tych co chcieli by napisac one +2 albo Htc m9)
Jesli chodzi o Galaxy S6 to rozważalem to ale jest za mały ja potrzebuje phabletu ..
Jeżeli macie jakieś propozycje piszczcie co o tym sądzicie ;)
heoo95

Telefon:: LG

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?