• Reklama

Coolpad Porto S - wyrzuca wszystkie przeglądarki.

Coolpad

Coolpad Porto S - wyrzuca wszystkie przeglądarki.

Postprzez pp.md » 29 wrz 2016, o 20:37

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum. W ostatnim czasie wszedłem w posiadanie dwóch chińczyków - Xiaomi Redmi 3s 3/32 a wczoraj Coolpad'a Porto S - oczywistą więc rzeczą stało się dołączenie do Waszej społeczności. Coolpada zakupiłem wczoraj i od razu pojawił się pewien problem, bardzo proszę o pomoc.

Otóż - telefon nie pozwala na uruchomienie żadnej przeglądarki internetowej. Telefon skonfigurowałem poprawnie, pobrały się wszystkie aktualizacje, internet działa ok, połączenia nawiązuje szybko i bezproblemowo. Podczas próby uruchomienia przeglądarki ta się po prostu wyłącza. Najpierw próbowałem Chroma - problem się powtarzał, ściągnąłem inne przeglądarki i to samo. Co może być przyczyną?

Dodam jeszcze, że Chrom raz się "prawie uruchomił" ale ostatecznie go wyrzuciło a pojawiło się okno z prośbą o aktualizację softu (zaczął się aktualizować android i wszystkie apki jak przy pierwszym uruchomieniu). Po tym zabiegu problem nie zniknął. Wszystkie pozostałe aplikacje działają prawidłowo.

Internety nie dały mi żadnej odpowiedzi na ten problem, dlatego piszę tutaj. Jeśli wątek był poruszany to proszę o link.
pp.md

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Reklama

Powrót do Coolpad