• Reklama

COOLPAD F2 vs ZTE V5 MAX

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

COOLPAD F2 vs ZTE V5 MAX

Postprzez xsajdq » 31 gru 2014, o 17:32

Planuje zakup, nie wiem który z nich, chyba ze macie cos lepszego do 800zl z aero, 2gb ramu i ekranem 5+ cali
xsajdq

Telefon:: nokia

Reklama

Re: COOLPAD F2 vs ZTE V5 MAX

Postprzez marcin81 » 31 gru 2014, o 17:52

Ja mialem ten sam dylemat najpierw zamowiony byl F2 potem ze wzgledu na brak multil... zmienilem na v5 max. Nie zaluje.Jakosc wykonania rewelacyjna.Jedyne co mi sie nie podoba to fotki robione w slabym swietle maja duzo szumow. Bateria trzyma rewelacyjnie. 5h wlaczony ekran, 2,5h nawigacja kilka krotkich rozmow i sms,ciagle wlaczone 4g i synchronizacja i telefon wytrzymal 4,5 dnia. Slabe nieficjalne spolszczenie rom i jakies podejrzane pliki chyba backdoor spowodowaly ze przejde na oficjalny rom z j. angielskim. Jesli nie interesuja Cie punkty w antutu i dokupisz folie lub szklo na ekran to wybralbym v5max albo poczekalbym na recenzje Jiayu S3, meinzu note.
marcin81

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE

Re: COOLPAD F2 vs ZTE V5 MAX

Postprzez xsajdq » 31 gru 2014, o 20:25

Okej dzieki, a jiayu nie ma być jakiś mocno drogi, bo patrzylem go, ale ma dopiero wyjść i parametry ma wysokie to mysle ze będzie drogi, tego drugiego to nie kojaze zaraz go oblukam.
Dzieki :)

Edit
Oblukalem meizu, naprawde mi się podoba. Jaka będzie jego cena tak mniej więcej? I jeszcze kiedy wyjdzie :)
xsajdq

Telefon:: nokia

Powrót do Porównania telefonów