• Reklama

Coolpad F1, dlaczego jest pożądany

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Coolpad F1, dlaczego jest pożądany

Postprzez piechucki » 8 paź 2014, o 11:31

tomnet, dodam tylko, że dzięki korzystnemu kursowi dolara i kuponom, ja za swojego F1 zapłaciłem 460 zł, więc z mojego punktu widzenia ta poprzeczka jakości w porównaniu do ceny idzie jeszcze wyżej. I tak jak napisałeś - mam praktycznie wszystko.
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Reklama

Postprzez hellhammer » 8 paź 2014, o 11:45

tomnet napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hahha smartfon narzedziem opracy :D? moze akrkusze kalklacyjne robisz :d w wordzie piszesz eseje, obrabiasz grafike wektorowa i dodatku konferencje prowadzisz, wsylasz maile rozbudowane :D haha smiesza mnie takie wypowiedzi :D
Z Ciebie bizmesmen jak z koziej d... trabjka :"D
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez piechucki » 8 paź 2014, o 12:18

No to ja Ci odpowiem - TAK, narzędziem pracy również. Dwie karty SIM - w tym jedna służbowa, sporo plików Worda, Excela, PDF, JPG wykorzystywanych w celach służbowych, schematy i podkłady geodezyjne i to sporo, nawigacja, kalkulator, poziomica, kalendarz, timer. O wykorzystywaniu aparatu foto do dokumentowania i archiwizowania nawet nie wspominam, bo to standard. I pewnie jeszcze wiele innych funkcji, o których pewnie Tobie się nie śniło ;) I nie jestem żadnym biznesmanem, żeby była jasność.
piechucki
AKTYWNY

Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Postprzez Doman » 8 paź 2014, o 12:47

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie bardzo wiem co w tym smiesznego. Nawet zwykly telefon moze byc narzedziem pracy, a co dopiero smartfon. Nie kazdy uzywa go tylko do gierek i fejsa.
Doman
AKTYWNY

Telefon:: Xiaomi Redmi 3/4

Postprzez rk.rk » 8 paź 2014, o 14:50

Od tygodnia mam Coolpada F1 i powiem , niewiele odbiega od nubi Z7 mini .Ekran super ,płynnie chodzi ,super za tą cene .
Nie dziwie się ,że jest pożądany.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez dominiss1990 » 8 paź 2014, o 20:56

Smartfon wykorzystywany do pracy to nic dziwnego. Jeśli zazdrość Ci, że wykorzystuje go do czegoś więcej niż Ty to nie potrzebne są takie durne komentarze i wyzwiska.

Co do tematu, to F1 jest naprawdę interesującym modelem, w tej cenie ciężko jest znaleźć coś lepszego. Za niewiele drożej zakupiłem Jiayu G4S 2/16, chociaż przed zakupem zastanawiałem się nad G4S i F1, ale jednak F1 większy i mniej poręczny, a szukałem czegoś (w miarę) niewielkiego i jestem zadowolony z zakupu.
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Postprzez tomulus » 8 paź 2014, o 23:54

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie wiem co w tym dziwnego, widać że nigdy nie pracowałaś z telefonem, pzdr.
tomulus

Telefon:: Alcatel One touch id

Re: Odp: Coolpad F1, dlaczego jest pożądany

Postprzez adamhood » 12 paź 2014, o 05:25

przeciez zenfone ma takie same ramki jak coolpad xd wlasnie trzymam dwa w rece znawcy xd za f1 przemawia tylko 13mpx rozdzielczosc ale jakosciowo zenfone robi ladniejsze zdjecia moze kwestia lcd bo nie sprawdzalem na kompie, jutro bede testowal baterie w obu, moge powoedziec ze zenfone ma wyraznie lepszej jakosci lcd za to coolpad moim zdaniem ladniej wyglada.
edit: i coolpad tylko 8gb wewnetrznej ;/ to chyba zadecyduje o tym ze zostaje przy asusie. coolpad jest ladniejszy i bardziej oplywowy za to ten tajwanski plastik z tylu jest odrzucajacy na miare lenovo, zenfone widac ze plastik jest duzo lepszej jakosci.
do tego na coolpad bedzie zalew custom romow jeszcze dlugo a na zenfona tego nie uswiadczymy ze wzgledu na x86.
adamhood

Pochwały: 1
Telefon:: ASUS
ROM: 4.4.2

Postprzez majkel_94 » 12 paź 2014, o 10:13

148,20 x 72,80 x 10,34 mm
vs.
141,00 x 71,50 x 9,30 mm

"xd"...

8gb pamieci z partycja 5,5gb na aplikacje, od reszty masz slot sd ;)

Autor postu otrzymał pochwałę
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez adamhood » 12 paź 2014, o 10:28

boczne ramki identyczne, gorna dolna u coolpad jest mniejsza przez co telefon jest zgrabniejszy ogolnie telefony bardzo podobne, dzis testuje baterie wieczorem cos powiem.
edit: zauwazylem ze u mnie coolpad gubi hspa w zenfone caly czas h+ a coolpad co jakis czas wskakuje na 3g.
ogolnie wynik w benchmarku ten sam, mysle ze to wybor miedzy chce miec custom romy a nie, obydwa telefony na stockach i juz moge powiedziec ze zuzycie baterii prawie to samo.
adamhood

Postprzez adamhood » 12 paź 2014, o 15:32

coz moge powiedziec obydwa telefony maja kiepska baterie 4 godziny wifi i glodne bateria trzyma porownywalnie identyczne ustawienie romow wieczorem wrzuce jeszcze film nagrany zenfone i coolpadem
adamhood

Postprzez tomnet » 12 paź 2014, o 16:11

jakosc filmow zalezy od aplikacji przecież, stockowa nie wyciska wszystkiego z ukladu, ja uzywam Snap Camera HDR i tam moge poustawiac kodek dzwieku i obrazu, bitrate itd, takze wynik ewentualnego porownania to kwestia dyskusyjna
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, KZ EDR2, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005
tomnet

Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?