• Reklama

Coolpad F1, dlaczego jest pożądany

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Coolpad F1, dlaczego jest pożądany

Postprzez kolakao » 7 paź 2014, o 13:52

@up +1
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Reklama

Postprzez VERMID » 7 paź 2014, o 17:53

Przypominam że problemy z ramem w Redmi 1S zostały rozwiacane. A grzeje się jak każdy inny telefon bez przesady, co do ekranu to fakt na słońcu za wiele nie widać.
Coolpad F1 nie miałem ale już zamówiony bo sam jestem ciekawy skąd taka popularność.
Jeśli chodzi o Zenfone 5 miałem i szybko sprzedałem, wymiary i bateria porażka, a też się cieszył niedawno dużą popularnością.
VERMID

Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Postprzez majkel_94 » 7 paź 2014, o 18:32

Rozwiązane? Dodali mu drugie tyle RAMu za pomocą softu? :-D 1GB to nie ta półka cenowa, chyba że ktoś używa smartfona do dzwonienia, smsowania, zrobienia fotki i odpalenia przeglądarki, ale do tego wystarczy fon za 200-300zł :P
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez VERMID » 7 paź 2014, o 19:10

A przepraszam do czego służy telefon?
Majkel idąc twoim tokiem rozumowania mogę stwierdzić że są trzy prawdy: moja prawda, twoja prawda i gówno prawda.
VERMID

Telefon:: SAMSUNG

Postprzez sylwekdm » 7 paź 2014, o 19:23

kr1s1983 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bateria spokojnie wytrzymuje 24h na dwóch kartach sim + 3G albo wifi włączone cały czas przy sporej ilości rozmów, przeglądaniu neta i whatsapp. Nakładka jak na chińczyka rewelacyjna, intuicyjne działanie, szybkość itp., areo nie używam, więc się nie wypowiem. Ramki spore ale jak ktoś wcześnie nie miał 5 calowca nie zwróci na to uwagi.
sylwekdm

Pochwały: 2
Telefon:: LG L9

Postprzez Quis » 7 paź 2014, o 19:53

Używałem Coolpada przez 4 miesiące i przesiadłem się na Zenfona 5. Po 3 tygodniach używania Asusa mogę powiedzieć jedno: żałuje, że sprzedałem Coolpada.
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez tomnet » 7 paź 2014, o 20:40

Coolpad F1 to po prostu idealny stosunek jakości do ceny, zaplacilem jakieś 520pln dwa miesiące temu i dostałem dobrze wykonany telefon, dobry ekran, dobra baterie, 2gb ramu, szybki procesor, dokładny GPS (biegam i w endomondo spisuje się bezproblemowo), dobry aparat, dobra jakość rozmów, gorilla glass, co więcej można chcieć?
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, KZ EDR2, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005
tomnet

Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Postprzez Punisher » 7 paź 2014, o 21:05

Każdy chwali to co ma, taka racja bytu :) Osobiście Coolpad nie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia.
Jakieś pytania ? Pisz na PW :)
Punisher
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI

Postprzez bonano » 7 paź 2014, o 21:12

Jasne, że każdy chwali to, co sam posiada - to naturalne. Ale z drugiej strony nie sposób nie docenić tutaj szczerych wypowiedzi użytkowników, którzy sami mogli porównać z Coolpadem telefony ze zbliżonej półki cenowej.

/Wysłano z telefonu/
bonano

Telefon:: 3210

Postprzez majkel_94 » 7 paź 2014, o 21:16

VERMID napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A może niektórzy mają kilka komunikatorów w tle, maila, fejsa, itd.? Miałem przez chwile w rękach fona z 2GB RAMu i to jest niebo a ziemia jeśli chodzi o RAM. Mnie strasznie wkurza jak na chwilę wyjdę z aplikacji bo muszę coś innego zrobić, a potem mi się wszystko od początku ładuje ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez kielek » 7 paź 2014, o 22:48

Mój F1 ma wszystko lepsze od 1s. Ten dziadoski mediatek daje 2 razy lepsze wyniki w Antutu od twojego redmi. Ma lepszy wyświetlacz, kamery, baterie. Zanim zaczniesz prowokacyjnych wątek, użyj funkcji szukaj.

Autor postu otrzymał pochwałę
kielek

Pochwały: 2
Telefon:: Coolpad F1

Postprzez tomnet » 8 paź 2014, o 01:13

Punisher, to znajdz mi facet telefon za 520pln na takim poziomie zaawansowania technologicznego, ja nie chwale tylko obiektywnie punktuje zalety tego modelu, mialem kilka smartfonow i licza sie tylko fakty dla mnie przy wyborze telefonu nie marka na obudowie, smartfon jest po czesci dla mnie narzedziem pracy i nie lubie wydawac na niego wiecej niz potrzeba a tu za sensowne pieniadze mam praktycznie wszystko
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, KZ EDR2, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005
tomnet

Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?