• Reklama

Coolpad f1 8297 po wymiane wyswetlacza. Problem

Coolpad f1 8297 po wymiane wyswetlacza. Problem

Postprzez zorkinio » 15 cze 2015, o 10:32

Wtam
Problem polega na tym iż wymieniłem wyświetlacz w swoim telefoniku po upadku. Ne musiałem tego robić bo telefonik m działał lecz pęknęta szybka mnie rytowała więc postanowłem zmienic. Trochę się natrudziłem ale udało sie . Wszystko pięknie wyglądałoby gdybu zaraz po włączeniiu nie włączał się tryb obsług besdotykowej. A pod spodem napis dużymi literam NIE ZAKRYWAJ GÓRNEJ CZESC EKRANU. Można to odblokować ale telefon np ma problem z połączeniami. Po podpięciu starego wyświetlacza to samo jest.!!! Ma ma ktos z was jakies pomysły co może być przyczyną . Po wgraniu nowego romu to samo czyl nie sprawa softu. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. !!?? :-(
zorkinio

Telefon:: zte970
ROM: v3,0

Reklama

Re: Coolpad f1 8297 po wymiane wyswetlacza. Problem

Postprzez zorkinio » 16 cze 2015, o 00:10

Rozwiązałem problem poprzez wgranie nowego innego romu . Dziwne że akurat na moim ulubionym emui 3,0 tak się zachowuje a na miu 6,0 nie ma tego problemu. Przeparaszam za błędy w pisowni ale mam problem z klawiaturą na laptopie :-)
zorkinio

Telefon:: zte970
ROM: v3,0

Re: Coolpad f1 8297 po wymiane wyswetlacza. Problem

Postprzez forlo » 19 lis 2015, o 14:50

Cześć, niestety też mi strzelił wyświetlacz w f1, dużo kłopotu jest z jego wymiana ?
forlo

Powrót do Pomoc techniczna