• Reklama

Coolpad 7320 warto?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Coolpad 7320 warto?

Postprzez muszyna2 » 7 paź 2014, o 20:10

Jak myślicie warto jeszcze zainwestować w ten telefonik? Szwagier prosił żebym mu poszukał czegoś do areo i tak się zastanawiam.
muszyna2
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Re: Coolpad 7320 warto?

Postprzez D4k3d » 7 paź 2014, o 20:46

tak warto, sprawdzony. sam mialem telefon bardzo dobry, nie muli, dobry aparat i gps. duzy wyswietlacz aero2 itp. niebawem powinien sie kitkat pojawic na niego.
D4k3d
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Coolpad 7320
ROM: Vanilla AOSP 2.6

Postprzez hitachi139 » 9 paź 2014, o 17:16

Warto ale nie droźej niż za 150$.Alichciwcy tak wygorowali cenę za ten telefon że stal sie dla mnie nie opłacalny.Niektórzy szczesliwscy kupilo go za 130 $ i to była super cena , ja za 147 bodajże zdążyłem kupić.chciałem kupić drugi dla koleżanki ale już chodził po 160 $ a to już stanowczą za duża.Lepiej już kupic coolpad f1 w tej cenie, 2 GB ramu daję różnice jesli lubisz przeglądać net .
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Postprzez muszyna2 » 9 paź 2014, o 22:07

Tylko że 5,5 cala chyba lepiej pasi do przeglądania netu. Najgorsze że dolar jest dość drogi ale i tak myślę że w tej cenie to najlepsze 5,5 cala :)
muszyna2
AKTYWNY

Postprzez hellhammer » 10 paź 2014, o 09:03

D4k3d napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bawie sie nim do wczoraj i razi badzo malo przetlumaczonych opcji, aplikacja sms wlasciwoscipo angielsku, duzo chinskich aplikacji nawet po zrobieniu roota (vroot) nie da sie niektorych odisntalowac. bez roota nie da sie wywyalic mtk logger ktory sie non stop wlacza. karta sd jak wlozysz cholernie trudno ja wyjac. {Po podlaczeniu do kompa widzi go jako cd i nie da sie wejsc na komorke, tylko chce instalowac jakies chinskie badziewie.

Nie wiem za cholere jak wylaczyc mui launcher. Pozatym wyglada super, dziala plynnie, samo mui poza malo spolszczen i duzo chinski aplikacji bardzo mi sie podoba.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez fatall1ty » 10 paź 2014, o 15:27

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bawie sie nim do wczoraj i razi badzo malo przetlumaczonych opcji, aplikacja sms wlasciwoscipo angielsku, duzo chinskich aplikacji nawet po zrobieniu roota (vroot) nie da sie niektorych odisntalowac. bez roota nie da sie wywyalic mtk logger ktory sie non stop wlacza. karta sd jak wlozysz cholernie trudno ja wyjac. {Po podlaczeniu do kompa widzi go jako cd i nie da sie wejsc na komorke, tylko chce instalowac jakies chinskie badziewie.

Nie wiem za cholere jak wylaczyc mui launcher. Pozatym wyglada super, dziala plynnie, samo mui poza malo spolszczen i duzo chinski aplikacji bardzo mi sie podoba.

Przy zmianie romu chińszczyzny już nie zobaczysz, a jest spolszczony w 95%, no chyba, że przeszkadzają Ci słowa typu "Phone" lub "Options" :)
fatall1ty

Telefon:: Asus Zenfone 5
ROM: Stock

Postprzez hellhammer » 10 paź 2014, o 16:03

fatall1ty napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przy zmianie romu chińszczyzny już nie zobaczysz, a jest spolszczony w 95%, no chyba, że przeszkadzają Ci słowa typu "Phone" lub "Options" :)

Nie no az tak to nie :D ale zmiana romu ciezka dla mnie sprawa :) pozatym troche lipa mialem stycznosc z 2 jiayu i nie musaielm roma zmieniac zeby bylo lepiej spolszczone i bez aplikacji chinskij oraz zeby wszytsko dziallo jak nalezy.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez fatall1ty » 10 paź 2014, o 16:40

Jeżeli robisz wszystko według instrukcji to nie ma opcji abyś uceglił telefon. Wystarczy czytać i robić ze zrozumieniem, oczywiście pomijam sytuację, że nagle prądu zabraknie lub odłaczysz telefon. W każdym razie różnica jest duża :-P

Wysłane z mojego Coolpad 7320 przy użyciu Tapatalka
fatall1ty

Telefon:: Asus Zenfone 5
ROM: Stock

Postprzez muszyna2 » 11 paź 2014, o 13:14

To może namówię go na lenovo a850+ najwyżej sprzeda sobie a może coolpad stanieje :)
muszyna2
AKTYWNY

Powrót do Jaki telefon kupić ?