• Reklama

Coolpad 7320 | ROOT | CWM ang.

Re: Coolpad 7320 | ROOT | CWM ang.

Postprzez zupens » 5 wrz 2014, o 11:35

Panowie!! znów sprawdza się stare powiedzenie "umiesz liczyć licz na siebie" ;-) Dla wszystkich zainteresowanych tematem: tak jak piszą moi przedmówcy vroot i cwm z paczki na wejściu postu działają!. Ale jeżeli wyskakuje wam "instalation aborted" pewnie to dla dla was małe pocieszenie! Rozkminiłem w czym problem: chodzi o spakowanie Gravity - przynajmniej u mnie tak było. Rozpakujcie paczkę i spakujcie tylko to co jest w środku w ostatnim nadfolderze czyli foldery: data, meta, niktools, system, oraz boot i logo.bin w jednym folderze!!!. U mnie wszystko to było opakowane w 2 dodatkowe foldery i wychodzi na to że CWM tego nie ogarniał!!! Powodzenia - w końcu mogę się w pełni cieszyć moim coolfonem!
zupens

Pochwały: 1
Telefon:: coolpad 7320

Reklama

Postprzez hellhammer » 18 wrz 2014, o 09:10

Panowie ja jestem zielony w tych sprawch co to jest cwm? Root to wiem, potem cwn czyli co? Zeby wgrac innego roma to trzeba robic cwm? Ktos podesle link do najlepszego rom'a na 7320 na ktorym wszytsko dziala?
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Odp: Coolpad 7320 | ROOT | CWM ang.

Postprzez saimonn » 18 wrz 2014, o 11:54

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

CWM jest po to, żeby instalować ROM. Co do najlepszego to polecam gravitymod

Wysłano z Coolpad 7320
saimonn

Telefon:: Coolpad 7320
ROM: Xposed GravityMod_v4

Postprzez hellhammer » 18 wrz 2014, o 12:00

a rom oryginalny to:? na kazdj aukcji psrzedawcy wysylaja z tym romem?
hellhammer
VIP

Postprzez aero2 » 20 gru 2014, o 00:51

Lusterko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cały dzień dziś walczyłem ze sterownikami i najnowszym vroot na dwóch komputerach, postanowiłem pobrać ROOT GENIUS i wystarczyły 2 minuty i jedno kliknięcie (na wcześniej zainstalowanych sterownikach na których vroot nie chciał dać roota) i mam roota :D

http://www.shuame.com/en/root/

Zacznijcie od ROOT GENIUS to zaoszczędzi wam stresu, że coś źle robicie ;)

Dodatkowo przy vroot NOD32 krzyczał o trojanach (wcześniej próbowałem na wyłączonym antywirze, ale też na wszelki wypadek przeskanowałem plik instalacyjny potem), a tu na ROOT GENIUS poszło bez żadnych komunikatów na włączonym NOD32.

Paczka z CWM wrzucona przez D4k3d też ma trojana, NOD usunął plik pwn z folderu tools i bez niego CWM też ładnie się zainstalowało.

Gravity mod wgrałem po chwili bez najmniejszych problemów :D

I na koniec poradnik o przyczynach problemów ze sterownikami:

http://junefabrics.com/android/driver.php

Autor postu otrzymał pochwałę
aero2

Telefon:: A820

Postprzez hellhammer » 20 gru 2014, o 11:57

aero2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cały dzień dziś walczyłem ze sterownikami i najnowszym vroot na dwóch komputerach, postanowiłem pobrać ROOT GENIUS i wystarczyły 2 minuty i jedno kliknięcie (na wcześniej zainstalowanych sterownikach na których vroot nie chciał dać roota) i mam roota :D

http://www.shuame.com/en/root/

Zacznijcie od ROOT GENIUS to zaoszczędzi wam stresu, że coś źle robicie ;)

Dodatkowo przy vroot NOD32 krzyczał o trojanach (wcześniej próbowałem na wyłączonym antywirze, ale też na wszelki wypadek przeskanowałem plik instalacyjny potem), a tu na ROOT GENIUS poszło bez żadnych komunikatów na włączonym NOD32.

Paczka z CWM wrzucona przez D4k3d też ma trojana, NOD usunął plik pwn z folderu tools i bez niego CWM też ładnie się zainstalowało.

Gravity mod wgrałem po chwili bez najmniejszych problemów :D

I na koniec poradnik o przyczynach problemów ze sterownikami:

http://junefabrics.com/android/driver.php

daruj sobie. u mnie nod nie wykrywa zadnych wirusow i trjanow. a Twoim sposobem na pewno nie zrobie tego....
hellhammer
VIP

Re: Odp: Coolpad 7320 | ROOT | CWM ang.

Postprzez aero2 » 20 gru 2014, o 12:57

OK, każdy robi, jak uważa za słuszne.

Podzieliłem się tylko własnymi obserwacjami i nie jest to mój pierwszy telefon z Chin, ani tym bardziej pierwszy root i ROM.

BTW dzięki za poradnik, bez niego ciężko byłoby wystartować :)
aero2

Telefon:: A820

Postprzez davidywise » 16 lis 2015, o 08:02

Coolpad 7320 is a decent phone especially if you rooted it with search4roots. My friend has this model and it's been 2 and a half years and still running good.
davidywise

Telefon:: samsung s5
ROM: android

Postprzez davidywise » 23 lis 2015, o 16:02

I Coolpad 7320 and i pretty nice after i root it with search4roots. The result it awesome.
davidywise

Telefon:: samsung s5
ROM: android

Poprzednia strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje