• Reklama

Coolpad 7 vs Coolpad 9976A

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Coolpad 7 vs Coolpad 9976A

Postprzez Kszycholas » 15 lut 2014, o 07:37

Robiłem sobie rozeznanie odnośnie tego modelu coolpada i nie wiem co mam o tym sądzić. Na merimobiles.com występuję w różnych cenach. w Wersji "7" jest wyraźnie zaznaczone że posiada gorilla glass i aparat sony. W tańszej 9976A tego nie ma. Na innych stronach nie ma tego rozróżnienia. Czy tylko na jednej stronie są podane rzetelne dane ? Może inne strony mają model tańszy a wystawiają jako droższy.

Sony IMX135 5MP front camera, 13 back camera with Flash light
vs
5MP front camera, 12.8 back camera with Flash light

oraz
7.0 inches, 1920*1200 Full HD resolution Gorilla Glass screen
vs
7.0 inches, 1920*1080 Full HD resolution

Niby na zdjęciu ten tańszy jest dostępny jako czarny ale przy zamówieniu mamy opcję tylko kolor biały. Jestem zainteresowany tym modelem ale chciałbym wyjaśnić ten problem.

Niedawno pojawiła się dużo tańsza alternatywa o podobnych parametrach ale mniejszej baterii 3500 mAh - ULEFONE U7. O ile na gizchina rozpisują się na temat nowych phabletów o nim nie ma wzmianki a jest już dostępny w cenie poniżej 270$.
Coolpada można kupić już za 300$ na aliexpress.com ale od osób które komentarzy nie mają w ogóle. Regularna cena to 360-400$.
Kszycholas

Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2

Reklama

Powrót do Porównania telefonów