• Reklama

Coolicool.com Identity Thief?

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: Coolicool.com Identity Thief?

Postprzez wojt3xx » 1 lip 2015, o 17:15

Lightinthebox też coś takiego praktykuje. Ja im przesyłałem skan prawa jazdy oraz skan karty z widocznymi tylko czterema cyframi karty i posiadaczem.
Na prawo jazdy i z czterema cyframi z karty nie ukradną nic z Twojego konta.
wojt3xx

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez coolicool » 2 lip 2015, o 07:29

Nibiru napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dear

Sorrry to reply you late .We ask the copy of id card that because that your payment has high risk ,so we need to confirm the information so that we can send
you the phone . It is safety and do not worry . If you do not believe, you can make a Complaint to us . :-) Thank you for your understanding .
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez orbitek2004 » 23 lut 2016, o 13:13

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem dwa telefony u nich na wyższa kwotę i nie było problemu. Dla mnie co najmniej dziwne. Poza tym trzeba na nich uważać, już 4 miesiąć siedzi telefon u nich na naprawie gwarancyjnej. Zobacz :arrow: TU
orbitek2004

Postprzez dtr » 23 lut 2016, o 14:21

Jeżeli chodzi o "autoryzacje" przelewu kiedyś miałem taki przypadek z Hobbyking. Płaciłem przez Paypal i niezgadzalo im się coś w adresie. Poprosili o wycgiąg z konta zasilającego rachunek Paypal.
Takie dodatkowe autoryzacje najczęściej są gdy jest "mismatch" w danych płatnika / adresie wysyłki.
dtr

Pochwały: 1

Postprzez coolicool » 24 lut 2016, o 12:25

dtr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hi,dear

Sorry to appear this kind of problem, you can write email to our support@coolicool.com
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Flyagaric » 24 lut 2016, o 17:05

orbitek2004 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No właśnie. Jeśli telefon przyjdzie już zepsuty, to zostajecie sami. Nawet spór na PayPalu utrudniony, bo przecież sprzedawca niby oferuje pomoc, a de facto ich pomoc jest tylko teoretyczna.
Ochrona PayPal, to teraz aż 6 miesięcy, ale i tak, po co komu te nerwy?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 59

Poprzednia strona

Powrót do coolicool.com