• Reklama

Coolicool.com Identity Thief?

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: Coolicool.com Identity Thief?

Postprzez wojt3xx » środa, 1 lipca 2015, 17:15

Lightinthebox też coś takiego praktykuje. Ja im przesyłałem skan prawa jazdy oraz skan karty z widocznymi tylko czterema cyframi karty i posiadaczem.
Na prawo jazdy i z czterema cyframi z karty nie ukradną nic z Twojego konta.
wojt3xx

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez coolicool » czwartek, 2 lipca 2015, 07:29

Nibiru napisał(a):Hello coolicool.

Anyway may you tell us what gives you copy of id card, credit card and some bill?

If I was thief, and i have to use stolen credit card then what gives you copy of this documents?

How I see, Id and bill, shows you only the adres which I write you for a shipping. This isnt aby proof that a credit card is mine.
Also copy of credit card show you only that I have this card in my hand, but still I can use stolen credit card.

Thanks for sending smartphone anyway, but please explain this situation to our community.

dear

Sorrry to reply you late .We ask the copy of id card that because that your payment has high risk ,so we need to confirm the information so that we can send
you the phone . It is safety and do not worry . If you do not believe, you can make a Complaint to us . :-) Thank you for your understanding .
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez orbitek2004 » wtorek, 23 lutego 2016, 13:13

blue_voyager napisał(a):Po pierwsze, nie feruj od razu wyroków. Nazywanie kogos złodziejami w tym wypadku jest chyba trochę przedwczesne.
Po drugie, gdybyś poszukał na forum, wiedziałbyś, ze takie praktyki czasami mają miejsce. I nie po to by wyczyścić komuś konto ale uwiarygodnić transakcję. Rozwiązaniem jest przesłanie wymaganych dokumentów z zasłoniętymi najważniejszymi danymi. Z tego co wiem pomagało.

Kupiłem dwa telefony u nich na wyższa kwotę i nie było problemu. Dla mnie co najmniej dziwne. Poza tym trzeba na nich uważać, już 4 miesiąć siedzi telefon u nich na naprawie gwarancyjnej. Zobacz :arrow: TU
orbitek2004

Postprzez dtr » wtorek, 23 lutego 2016, 14:21

Jeżeli chodzi o "autoryzacje" przelewu kiedyś miałem taki przypadek z Hobbyking. Płaciłem przez Paypal i niezgadzalo im się coś w adresie. Poprosili o wycgiąg z konta zasilającego rachunek Paypal.
Takie dodatkowe autoryzacje najczęściej są gdy jest "mismatch" w danych płatnika / adresie wysyłki.
dtr

Pochwały: 1

Postprzez coolicool » środa, 24 lutego 2016, 12:25

dtr napisał(a):Jeżeli chodzi o "autoryzacje" przelewu kiedyś miałem taki przypadek z Hobbyking. Płaciłem przez Paypal i niezgadzalo im się coś w adresie. Poprosili o wycgiąg z konta zasilającego rachunek Paypal.
Takie dodatkowe autoryzacje najczęściej są gdy jest "mismatch" w danych płatnika / adresie wysyłki.

hi,dear

Sorry to appear this kind of problem, you can write email to our support@coolicool.com
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Flyagaric » środa, 24 lutego 2016, 17:05

orbitek2004 napisał(a):...
Poza tym trzeba na nich uważać, już 4 miesiąć siedzi telefon u nich na naprawie gwarancyjnej. Zobacz :arrow: TU

No właśnie. Jeśli telefon przyjdzie już zepsuty, to zostajecie sami. Nawet spór na PayPalu utrudniony, bo przecież sprzedawca niby oferuje pomoc, a de facto ich pomoc jest tylko teoretyczna.
Ochrona PayPal, to teraz aż 6 miesięcy, ale i tak, po co komu te nerwy?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Poprzednia strona

Powrót do coolicool.com