• Reklama

Co zrobic ?!

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Co zrobic ?!

Postprzez ehhh » 31 paź 2013, o 23:16

Witam kupilem pewna rzecz na ali :( i osoba ktora miala mi wyslac produkt nie odpisuje .... anulowalem kupno po 10 dniach od zaplaty i co sie okazalo to pod wieczor patrze i jest podany nr paczki ( dziwna opcja bo przeciez anulowalem i chcialem od ali zwrot kaski :( ) minol 16 dzien i dalej poprzez jego nr paczki nic sie nie wyswietla sprawdzalem juz przez rozne strony co mam zrobic w takiej sytuacji mial ktos cos podobnego ?

o to nr paczki moze ktos cos wykmini RB693522837CN
ehhh

Reklama

Re: Co zrobic ?!

Postprzez erscoobany » 1 lis 2013, o 04:41

dzięki że podałeś numer paczki, zaraz wyczarujemy że paczka doleci..

A tak serio, to na górze masz taką lupke z wyszukiwarką, użyj jej.

Tapnięte z Tipo [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
erscoobany

Telefon:: Sony-.-

Re: Co zrobic ?!

Postprzez bartazzz » 2 lis 2013, o 00:25

Przeczytaj wątek o śledzeniu przesyłki i zakupach na aliexpress

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI