• Reklama

Co wybrać, zależy mi na opiniach użytkowników.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Co wybrać, zależy mi na opiniach użytkowników.

Postprzez simon_bdg » 13 gru 2015, o 18:06

Cena: ok. 600 PLN +/- 50 zł (wymienione przeze mnie są fizycznie przeze mnie wyszukane i potwierdzone do zakupu)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: najlepiej max. 5 cali, ale może być ciężko / min. HD
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2GB / 16GB plus sd, 32 GB bez sd
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: szczegóły w opicie, ale otwarty na propozycje
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat
Opis:
Szukałem telefonu mniej więcej pod preferencje wymienione wyżej, ale jak zacząłem szukać to uwzględniając w szczególności warunek ceny, znalazłem interesujące telefony niekoniecznie spełniające w/w warunki, głównie jeżeli chodzi o wielkość. Telefon będzie użytkowany przez kobietę i wsparcie techniczne jak i spolszczenie też jest ważnym argumentem, bo nie zawsze za każdym razem będę mógł wgrać nowy soft w miarę na bieżąco.
Czytając i oglądając recenzje, biorąc pod uwagę cenę, na teraz mam kilka telefonów, które wchodzą w grę:
- Xiaomi Redmi Note 2
- Sony XPERIA M4 Aqua
- Honor 4C
i niżej wymienione z gorszym wsparciem technicznym:
- Lenovo K3 Note
- Letv x600 32Gb
- Letv x500
Jestem otwarty na inne propozycje, ale proszę o sprawdzone telefony i udokumentowane cenowo.
simon_bdg

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Co wybrać, zależy mi na opiniach użytkowników.

Postprzez sephot » 13 gru 2015, o 21:27

Za 600-650 zł chcesz kupic leTV x600 lub 500 ? w Polsce ? To chyba nie bardzo możliwe , chyba że może używane. Maksymalnie do 5 cali , a wymieniasz :
- Lenovo K3 Note
- Letv x600 32Gb
- Letv x500
każdy z nich chyba to 5,5 cali, dodatkowo jedynie (chyba) tylko Lenovo K3 Note dało by sie kupić za około 600 zł + w Polsce.
Sony XPERIA M4 Aqua też nie bardzo znajdziesz w kwocie 650 zł nawet za 750 zł bedzie cieżko z tego co widzę.
Xiaomi Redmi Note 2 może i kupisz w Polsce za tyle co mówisz ale z wysyłką z Chin czyli tak naprawdę lepiej kupić samemu i wyjdzie taniej.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Postprzez simon_bdg » 13 gru 2015, o 21:54

Takie miałem założenie jak pisałem wyżej, ale szukając już ofert znalazłem telefony jak w/w. Są to oferty jak najbardziej aktualne. Co do Letv x600 32Gb dokładnie mogę go mieć za 520 zł.
Mniejsza o kwoty chodzi mi o wybór, jakość/cena to główny parametr, ale chciałbym aby spełniał tez jak najwięcej moich oczekiwań wymienionych wyżej.
simon_bdg

Telefon:: samsung

Postprzez fake4r » 13 gru 2015, o 21:58

Jak sprawny i bez wad ten Letv to bierz go za te pieniądze i nawet się nie zastanawiaj.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez sephot » 13 gru 2015, o 22:01

simon_bdg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeśli masz możliwość kupić za takie pieniążki letv 600 i to 32GB to nie masz się nad czym zastanawiać, świetny aparat, genialne wymiary, dobra bateria, a community bardzo rozbudowane.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Powrót do Jaki telefon kupić ?