• Reklama

co warto kupić na ali?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

co warto kupić na ali?

Postprzez hitachi139 » 20 sie 2014, o 00:38

Witam, jestem świeżym ali zakupoholikiem . Mam pytanie czy warto tam kupić coś innego niż telefony i akcesoria do nich?Zainteresowany jestem zakupem drona tak do 100 $ ale czy warto?
http://www.aliexpress.com/item/UDI-U818 ... 57769.html
ktoś miał takie cudo?na youtube jest kilka fajnych filmików co to cudeńko potrafi, korci mnie by kupić.A może znacie lepszy model do 100$ , ewentualnie może jakiś helikopter lepiej kupić do 50$ tak na początek?
A co mySlicie o latarkach, małych nożach w końcu zaczynaja się gdzyby.Czy warto kupować te produkty i inne jak pendrive, koszulki sportowe np realu madryt ...Jak jest z ich jakością? Pozdrawiam
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Reklama

Re: co warto kupić na ali?

Postprzez existe » 20 sie 2014, o 02:30

hitachi139 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ten dron - nie wazna cena ale typ - do 100 $ - jest spoko, zwazywszy, ze to jest 16 ostrych nozy, z ktorych kazdy moze cos pociac - ale ta wersja ma taka styropianowa oslone, co moze uchronic tapete przynajmniej
ok - na serio - na poczatek ten typ (drona) jest ok - zobaczysz czy nadal chcesz latac, czy tylko wystarczy jednorazowy aplauz ze strony zaproszonych babc
bo taki serio quadcopter to ,,, powyzej 1000 raczej
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez szymi » 20 sie 2014, o 08:23

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ten dron - nie wazna cena ale typ - do 100 $ - jest spoko, zwazywszy, ze to jest 16 ostrych nozy, z ktorych kazdy moze cos pociac - ale ta wersja ma taka styropianowa oslone, co moze uchronic tapete przynajmniej
ok - na serio - na poczatek ten typ (drona) jest ok - zobaczysz czy nadal chcesz latac, czy tylko wystarczy jednorazowy aplauz ze strony zaproszonych babc
bo taki serio quadcopter to ,,, powyzej 1000 raczej

piłeś, nie pisz
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez KarlosW » 21 sie 2014, o 01:11

Z pewnością warto:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Autor postu otrzymał pochwałę
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez hitachi139 » 21 sie 2014, o 01:30

existe - nie rozumiem twego sarkazmu, jak chcesz leczyć kompleksy to sorry ale nie tutaj.Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia co wnosi coś do mych pytań to nie pisz , idź na spacer. Jeśli takie produkty powstaja to znaczy że jest na nich popyt. Dla mnie to była by frajda dla siebie pobawić się taka zabawką a nie jak piszesz by pochwalić sie przed kimś.
karlos - jak wyżej , tu nie jest miejsce na leczenie własnych kompleksów.
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Postprzez morenka » 29 sie 2014, o 00:22

Co do koszulek sportowych, to zamówiłem sobie koszulkę z tego sezonu Realu Madryt.. Jak na razie jestem z niej bardzo zadowolony, wygląda praktycznie jak oryginał, logo adasia itd. Kumpel ogladał w adasiu taką samą i nie widzi w ogóle różnicy, pewnie jakaś tam jest, może troche inny materiał, ale jest też różnica w cenie, na ali ok. 60 zł z eleganckim napisem piłkarza jakiego tylko chcesz, a nie 350 zł w sklepie :) Zaraz pewnie będą hejty że podróbke kupuje itd. ale nie stać mnie żeby kupić jedną koszulkę za 350 zł, no może stać ale za te 350 zł to mam 4 koszulki, a że w nich nie widze różnicy od oryginału i jestem zadowolony to sobie zakupie pare takich koszuleczek. Teraz zamówiłem sobie z poprzedniego sezonu i czekam aż Chińczyk wyśle :) pozdro.
morenka

Telefon:: xperia

Postprzez jordan1987 » 2 wrz 2014, o 18:25

Możesz podać link od kogo kupiłeś koszulkę?? Też szukam jakieś fajnej realu :-p
jordan1987

Telefon:: x7hd
ROM: 4.2.2

Postprzez majkel_94 » 2 wrz 2014, o 18:41

Przyłączam się do pytania, bo szukałem koszulki z la decima ale większość to fotki ze strony realmadrid, a jak już fotka to widać tandetę za 5zł :P
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez filozof71 » 2 wrz 2014, o 20:08

hitachi139 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W pełni Cię rozumiem, jednak uważam, że bez wsparcia, części, serwisu to jest jednorazówka. I pytanie czy to jest to czym ma być czy tylko udaje prawdziwy i coś warty produkt bo jest zainteresowanie, ale nie każdego stać.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez KingFight » 19 wrz 2014, o 19:36

A jakieś kosmetyki są warte zakupu?
KingFight

Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Postprzez TMK » 19 wrz 2014, o 21:11

KingFight napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Moja małżonka przekopywana się przez forum na wizażu. Generalnie opinie są jednoznaczne, kawy, herbaty i kosmetyków nie zamawiamy... Choć tutaj ktoś chce pakę tanich prezerwatyw ściągnąć :mrgreen:
TMK

Pochwały: 2
Telefon:: LG

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić