• Reklama

Co sądzicie o zakupach na fastcardtech ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Co sądzicie o zakupach na fastcardtech ?

Postprzez Kafrow » 12 kwi 2013, o 21:03

Witam
Co sądzicie o fastcardtech ? Kupował ktoś ?
Kafrow

Reklama

Re: Co sądzicie o zakupach na fastcardtech ?

Postprzez picq » 13 sie 2013, o 21:09

super cena http://www.fastcardtech.com/Jiayu-G3T

tylko sam szukam opini sklepu
picq

Postprzez gotenks-china » 15 sie 2013, o 15:01

Gdzieś z miesiąc temu miałem dokładnie ten sam problem. FastCardTech kusił cenami, a ja nie wiedziałem czy są solidni. Na jakichś zagranicznych forach znalazłem dużo opinii negatywnych i konkretnie opisanych przypadków jakie ludzie mieli z tym sklepem. Po krótkiej lekturze dałem sobie spokój. Niestety polskich opinii znalazłem bardzo mało, a też chętnie bym się dowiedział co sądzą o tym sklepie rodacy :)
gotenks-china

Postprzez ArTG » 15 sie 2013, o 15:04

gotenks-china napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

polecam strone http://www.webutation.net/ oraz plugin do przegladarki i tam sprawdzajcie ale tez bierzcie na oko punkty reputacji antelife ma 40 ale i tak poszlo sprawnie
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG

Pochwały: 1

Postprzez viper111 » 28 paź 2016, o 12:29

Kupiłem dwa telefony na fastcardtech.com.
Ceny były bardzo dobre ale niestety nie mogę uzyskać paragonu ani faktury. W ogóle nie chcą podać kto mi sprzedał (dane firmy) telefon.
Poza tym pomylili się w cenie i kazali mi dopłacić kiedy już część kasy mieli.

NIE POLECAM !!!
viper111

Telefon:: Goclever
ROM: Insignia 5

Postprzez blue_voyager » 28 paź 2016, o 12:50

A który chiński sklep wystawi Ci fakturę czy paragon? I po co Ci one, do gwarancji nie są potrzebne.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez okbud-waw » 28 paź 2016, o 14:02

Hmmmm.. ZAkupiłem Meizu M1 note w firmie Fastcardtech. Telefon przuszedł po ca. 3 tygodniach ( ! ), zapakowane pudełko w kopertę bąbelkową. W środku oczywiście żadnej faktury, rachunku czy czegokolwiek na co można by się powołać w razie problemów. A problemy były. Może to nie jest związane dokładnie z tą firmą ale...

No cóż, ja też należę do tych osób, które nie są szczęśliwe z zakupu Meizu m1 note w Chinach. Dlaczego ?
Po ca 6 miesiącach użytkowania na ekranie zaczęły pojawiać się kolorowe poziome pasy (tym szersze im dłużej włączony był ekran). Po analizie kosztów i kłopotów z gwarancją (?) zdecydowałem się zamówić nowy ekran z Chin i samemu dokonałem wymiany - na razie działa.
Od początku występowała też wada omawiana już na forach : zawieszanie się, zapętlanie lub restartowanie przy próbie odbioru sms lub połączenia telefonicznego. Zjawisko czasem występowało a bywały i okresy kilku dni, kiedy nic takiego się nie działo. Pomyślałem sobie , że to bug w oprogramowaniu. Niestety dokonałem już kilku aktualizacji i nic się nie zmienia. Nawiązałem też kontakt email z programistami Flyme i zgłaszałem im ten problem. Po ca 3 aktualizacjach stwierdzili , że jest to prawdopodobnie problem związany z hardware. W tzw. międzyczasie upłynęło już kolejnych kilka miesięcy i obawiam się, że ewentualna reklamacja (zresztą jak zademonstrować przyczynę reklamacji, gdy problem nie występuje zawsze a telefon niby działa) i tak byłaby wątpliwa. Tak więc telefon może mi służyć jako "mini-tablet" do przeglądania internetu i do dzwonienia do kogoś. Z odbiorem nigdy nie ma pewności czy właśnie nie jest "zawieszony" albo zrestartowany i czeka na kod "dostępu".
Kupiłem tylko ze względu na 32Gb w cenie 16Gb z Polski. Mam nauczkę za swoją pazerność.......

Czy kupować w Chinach ? Każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Zamienny ekran kupiony w innej firmie obecnie działa. Może to mój brak szczęścia....
okbud-waw

Telefon:: MEIZU

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI