• Reklama

Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress?

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress?

Postprzez 2Le » sobota, 13 sierpnia 2016, 23:41

Witam.

Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress? Jak to jest z ich oryginalnością? Kupował ktoś z Was wcześnie markowe telefonu z takich stron? Nie są to składaki? Jak jest z uznawaniem gwarancji w PL?

Pozdrawiam.
iOcean x7 HD > VKworld VK700 > HOMTOM HT7 > Umi ROME X > LeEco x600 > Blackview A8 >Vernee Thor> Leagoo M5 > LEEco x600
2Le

Reklama

Re: Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress?

Postprzez bar4u » sobota, 13 sierpnia 2016, 23:45

Telefon oryginalny jednak regenerowany i może być różnie, Ja mam doświadczenia pozytywne, ale za chwilę odezwą się tacy którzy trafili na nie do końca sprawny egzemplarz. Luz się z tym że ekran na 99% wymieniony nie koniecznie oryginalny... U mnie jak na razie 4/4 wszystko ok.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez swiezak82 » sobota, 13 sierpnia 2016, 23:54

A u kogo chcesz ten telefon reklamować w PL jak kupiłeś go w Chinach?
swiezak82
VIP

Pochwały: 41

Postprzez ra-vau » niedziela, 14 sierpnia 2016, 01:19

To błąd, czy data rejeatracji 2010 jest prawidlowa? :>

A tak na serio, poczytaj co to RWFURBISHED oznacza.
Gwarancji niema zadnej, oorcz tej "ktora teorytycznie daje chinczyk".
Zakup to loteria, sam sie przekonaj, moze dobrze trafisz, moze zle, to jak lotto :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 98

Postprzez Dablju » niedziela, 14 sierpnia 2016, 11:23

Pytanie tylko po co - przecież ten telefon ma już 3,5 roku. Snapdragon 600 to już przeżytek. Jest jakiś konkretny powód dla którego chcesz go kupić?
Dablju
VIP

Pochwały: 32

Postprzez 2Le » niedziela, 14 sierpnia 2016, 14:10

Nigdy nie miałem HTC i chciałbym przetestować 1-go z tej marki. Nie potrzebuję telefonu do gier. Zależy mi głównie na GPS i aparacie. Jestem po prostu ciekaw tych ultra pixeli, a cena nie jest szczególnie wygórowana na alliexpress jeżeli chodzi o "markowy" produkt
iOcean x7 HD > VKworld VK700 > HOMTOM HT7 > Umi ROME X > LeEco x600 > Blackview A8 >Vernee Thor> Leagoo M5 > LEEco x600
2Le

Postprzez Dablju » niedziela, 14 sierpnia 2016, 14:52

Dalej nie widzę powodu by kupować 3,5 letni telefon skoro teraz jest pełno chińczyków z lepszym aparatem i GPS. Weź też pod uwagę że to będą refuby, żadne nówki. Skoro tak bardzo chcesz ten model to może lepiej używkę w PL?
Dablju
VIP

Pochwały: 32

Postprzez tomikitwo » niedziela, 14 sierpnia 2016, 19:36

Tak się składa, że ostatnio kupowałem czerwone HTC One M7 z Ali dla mamy i generalnie jest wszystko okey, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, że to nie jest nówka. Są ślady na plastikowej ramce. Ekran na bank nie jest oryginalny, bo nawet palec się po nim normalnie nie chce ślizgać - dopiero zamontowanie szkła ochronnego niweluje tą niedogodność. Podświetlenie prawego klawisza dotykowego "przebija się" na ekran i skutkuje to tym, że na czarnym lub ciemnym tle prawy, dolny róg ekranu jest podświetlony przez diodę od tego klawisza. Przycisk od ściszania trzeba nieco dokładniej wcisnąć żeby zaskoczył.
Zdecydowanie najdziwniejsze jest to, że w bootloaderze za żadne skarby komputer nie może go poprawnie wykryć. Co prawda sprawdzałem tylko na Win10, ale pomimo usilnych prób nie udało mi się go wykryć. Chciałem zrootować telefon w celu wywalenia niepotrzebnego syfu od HTC. Tak czy siak wady tego egzemplarza są na tyle małe, że mamie w niczym nie przeszkadzają.
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez ra-vau » niedziela, 14 sierpnia 2016, 20:20

Dablju napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokladnie, podpisuje sie pod tym.

Z drugiej strony masz opinie tomikitwo, jego mamie nie przeszkadzaja te wady, ja z tymi wadami bym dnia nie wytrzymal, bo dostrzegam takie detale odrazu i dzialaja mi na nerwy...

Szukaj w super stanie używki w PL, albo zmien sobie cel zakupu :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 98

Postprzez 2Le » niedziela, 14 sierpnia 2016, 20:25

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wiele rzeczy już mi uświadomiłeś. Jednak zrezygnuję z zakupu tego modelu z aliexpress. Co do Twojego problemu z wykryciem telefonu to bardzo możliwe, że jest to wina Win10. Jest on jeszcze niedopracowany i posiada wiele błędów. Poza tym wiele funkcji i programów na nim nie działa. Miałem już problemy z telefonami na systemie Win10.

Dziękuję wszystkim za info.
Pozdrawiam.
2Le

Postprzez szymi » niedziela, 14 sierpnia 2016, 20:52

2Le napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

śmiechnąłbym jakbyś kupił, a tu ekran był wymieniany przez kitajca na jakiś tani zamiennik i tyle byś zobaczy tych ultrapikseli ;-)
szymi
VIP

Pochwały: 69
Ostrzeżenia: 2

Postprzez tomikitwo » niedziela, 14 sierpnia 2016, 21:21

Wypowiem się jeszcze w kwestii wydajności. Taki refub HTC One M7 w Antutu wyciąga prawie 40 000 punktów, więc poczciwy Snapek 600 wciąż daje radę. Jeśli chodzi o komfort pracy na ponad 4-letnim flagowcu to IMO jest ona zbliżona do komfortu pracy na Meizu M2, bo akurat takiego ma siostra. Działają podobnie płynnie, jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że HTC musi sobie radzić z wyższą rozdzielczością. M7 z pewnością jest dużo szybszy od wszystkich tanich chinoli na MT6580. Aha no i Adreno 320 dalej jest wydajniejsze od wszystkich grafik z tańszych MediaTeków.
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Następna strona

Powrót do INNE MARKI