• Reklama

Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress?

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress?

Postprzez borsooq » 28 lis 2016, o 12:27

Brat dokładnie takiego kupił. Bedzie z półtora roku temu już. Nie wiem, czy czwarty, czy piąty raz już na gware poleciał. Generalnie bardzo usterkowy model. Można poczytać na ifixit, jak bardzo skomplikowaną ma budowę.
Generalnie firmy z Chin sprzedają sprzęt uszkodzony, to czy się zorientujesz, czy nie, to jest ich zysk. Mój brat dostawał różne egzemplarze z różnymi uszkodzeniami - (nigdy) urządzenie nie było wolne od wad. Usterki są różne od niedziałającego głośnika (to akurat szybko można wykryć) do niedziałającego przycisku volume+.

W mojej opinii kupowanie refurbów z Chin, to głupota. Chinole kręcą bardziej niż nasi rodacy, a to już sztuka. Sprzedają sprzęd ewidentnie uszkodzony i tylko wachlują tymi telefonami, aż się skończy gwarancja.

Nie warto, a na pewno nie warto HTC M7

2Le napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wiele rzeczy już mi uświadomiłeś. Jednak zrezygnuję z zakupu tego modelu z aliexpress. Co do Twojego problemu z wykryciem telefonu to bardzo możliwe, że jest to wina Win10. Jest on jeszcze niedopracowany i posiada wiele błędów. Poza tym wiele funkcji i programów na nim nie działa. Miałem już problemy z telefonami na systemie Win10.

Dziękuję wszystkim za info.
Pozdrawiam.

O ile to jest na 100% HTC...

Kiedyś kumpel kupił od Pakistańca telefon Nokia (jakiś-tam). Komputer nie chciał go wykrywać i miał trochę dziwne ikonki, ale poza tym niby działał. To był właśnie Refurb. Kombinował długo z tym telefonem, aż w końcu poszedł do serwisu, kobitka podpięła telefon do kompa i powiedziała, że to jest urządzenie, co prawda w serwisowym Nokii ubraniu, ale nie jest to Nokia, tylko podróba Nokii.
borsooq

Pochwały: 13
Telefon:: xiaomi

Reklama

Re: Co myśicie na temat kupna HTC M7 ONE z Aliexpress?

Postprzez tomikitwo » 28 lis 2016, o 15:25

Na 100% HTC :) Matka dalej używa to czerwone M7, które jej wtedy kupiłem. Zadowolona.
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI