• Reklama

[aliexpress] co mam zrobić żeby zwrócili pieniądze

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] co mam zrobić żeby zwrócili pieniądze

Postprzez picolo2009 » 24 lip 2012, o 13:59

witam koledzy mam taki o to mały problem zamawiałem na alliexpress 48 sztuk pasków płaciłem przez skrilla,dzisiaj przyszła mi wiadomość ze maja tylko 24 sztuki tych pasków,chciałem zwrotu gotówki ale nie wiem co i jak? pozdrawiam
picolo2009
picolo2009

Reklama

Postprzez marx » 24 lip 2012, o 14:04

otwórz spór na aliexpress.com, mnie zwrócili kase na drugi dzień po otwarciu sporu.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez picolo2009 » 24 lip 2012, o 14:22

jak otworzyć ten spór bo próbowałem ale cos mi to nie wychodzi,najlepiej krok po kroku bym prosił o wyjaśnienie bo jestem świeży i nie chce czegoś zepsuć,pozdrawiam
picolo2009
picolo2009

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI