• Reklama

Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristband?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Borynaa » 24 sie 2015, o 18:45

Napisz do czego ma Ci służyć ...to coś doradzę. (tylko powiadomienia, opcja samodzielnego dzwonienia, funkcje sportowe.... Gps, mapy? )
Borynaa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 18:01
Telefon:: meizu m1 note
ROM: flyme 4.2.0.4l

Reklama

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Punisher » 25 sie 2015, o 00:43

Tylko powiadomienia, nie będę wkładał do niego karty sim. Dobrze by było gdyby ładnie się prezentował i był dobrze wykonany.
Jakieś pytania ? Pisz na PW :)
Avatar użytkownika
Punisher
 
Posty: 187
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 15:08
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez TLasky » 25 sie 2015, o 09:16

Mnie przypadł do gustu Zeblaze Rover, co prawda dostała go moja luba, ale nosiłby :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Rangiz » 25 sie 2015, o 17:10

Czy po włożeniu karty pamięci i wgraniu tam muzyki, smartwatch odtworzy mi dźwięk na słuchawkach poprzez micro usb? Chciałbym podłączyć własne dokanałówki, nie wiem tylko czy mogę i czy to będzie grało, czy potrzebuję jednak gotowy zestaw słuchawkowy?
Czy to mi wystarczy: http://www.aliexpress.com/item/G104-Mic ... 88388.html
Jeśli nie, to czego użyć?
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Borynaa » 25 sie 2015, o 18:30

Ja mogę polecić z niedrogich około 100 - 120 zł DZ09, GV18, US29 i pokrewne. Ewentualnie opaska iwown i5 plus.
Odnośnie słuchania to ja łączyłem sobie słuchawki bluetooth stereo z DZ09 i działało ok. Są jeszcze odbiorniki bluetooth do których można podłączyć swoje słuchawki - niestety ta metoda wymaga odłączenia smartwatcha od telefonu. Nie miałem przejsciówki mikrousb - jack więc się nie wypowiem czy działa.
Borynaa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 18:01
Telefon:: meizu m1 note
ROM: flyme 4.2.0.4l

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Rangiz » 25 sie 2015, o 20:37

Zamówiłem DZ09 za 84zł, dziś zniżka 4 dolary na mobilnej appce aliexpress. Zobaczymy co na to adapter mini usb->audio 3,5
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez macios113 » 25 sie 2015, o 21:45

Hej :D
Mam pytanie odnośnie md360 bżdź dm360 różnie piszą.
http://www.aliexpress.com/store/product ... 44649.html
Bardzo mi się taki podoba i wolałbym moto 360 ale za drogi :/
A ten co podałem jest bardzo podobny ale jest jedno ale, ponieważ jest milion aukcji na ali z takimi samymi zdjęciami i opisami od innych sprzedawców chodzi mi o to że za 70 $ i zaa 150 $ jest jakby to samo :/ na co mam patrzeć i czym się różni :/ I czy mógłbym kupić tańszy :/
Ps. czy będę miał możliwość podglądu zdjęć albo czytania tekstu z pliku.
macios113
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 gru 2014, o 00:20
Pochwały: 1
Telefon:: Sony Ericsson
ROM: Nameless 4.4.4 Andr.

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez dziubson » 26 sie 2015, o 00:52

Proszę o pomoc bo już się pogubiłem...
Zostałem wyznaczony aby jubilatowi bardzo aktywnie sportowo - zawodowo zakupić podobny "gadżet".
Potrzebny na prezent gadżet - smartwatch, który jest jednocześnie niezależnym telefonem (slot na kartę Micro SIM, ewentualnie nanoSIM) oraz typowym inteligentnym zegarkiem, który można sparować z telefonem poprzez Bluetooth. Chodzi o to, że w okresie kiedy nie może być w zasięgu telefonu mógł odbiera rozmowy telefoniczne (głośnomówiące rozwiązanie lub przez słuchawkę bluetooth etc.)
Z rozmów nieoficjalnych wskazywał na ten model: http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... rtner.html jednak nie wiem czy spełnia powyższe wymagania.
Planowany budżet: do 500-700zł w zależności od szybkości wysyłki do PL

p.s rozmawialiśmy Samsung Gear S jednak nei ta półka cenowa - http://www.tabletowo.pl/2014/11/27/moja ... onomiczny/
który umożliwia odbieranie rozmów

"Możemy również wykonywać połączenia telefoniczne z numeru przypisanego do znajdującej się w zegarku karty SIM, ale pod warunkiem, że zegarek nie jest podłączony do telefonu przez Bluetooth – jeśli jest – nie można dzwonić" warunek konieczny, często telefon będzie w szatni, a zainteresowany na boisku ;-)...
dziubson
 
Posty: 156
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 02:06
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 6

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Borynaa » 26 sie 2015, o 14:35

Nie jestem pewny czy o to Ci chodzi ale ten zegarek jak i mnóstwo jego tańszych odpowiedników (zobacz np DZ09 na Aliexpress) umożliwia samodzielne działanie jako telefon (możliwość włożenia karty sim) jak i korzystania z połączonego z nim smartfonu (dzwonienie, smsowanie, powiadomienia - ale tylko w przypadku niewielkiej odległości około 10 m). Jeżeli włożymy do smartwatcha kartę sim to jest on niezależnym telefonem z własnym numerem chyba że korzystamy z duplikatu karty (niektóre sieci to oferują). I jeszcze jedno można słuchawkę bluetooth podłączyć do zegarka ale tylko wtedy gdy nie jest podłączony do smartfona przez bluetooth - obsługa tylko jednego połączenia w jednym czasie)
Borynaa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 18:01
Telefon:: meizu m1 note
ROM: flyme 4.2.0.4l

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Rangiz » 26 sie 2015, o 17:01

Tylko cena tego co wstawił kolega jest trzykrotnie zawyżona w stosunku do realnej wartości produktu!
Pytanie do posiadaczy DZ09 - sprzęt ma w końcu micro czy mini usb? Natrafiam na sprzeczne specyfikacje co do aparatu (jedni twierdzą że 2 mega, inni że 0,3), oraz sprzeczności z użytym złączem kablowym.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Borynaa » 26 sie 2015, o 19:01

DZ09 ma złącze mikrousb - standardowe obecnie złącze dla smartfonów itp. Odnośnie kamery to 2.0 M wg opisów z aukcji. Niestety robi dość kiepskie zdjęcia....
Borynaa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 18:01
Telefon:: meizu m1 note
ROM: flyme 4.2.0.4l

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Rangiz » 27 sie 2015, o 01:25

Na ali podają że ma większe mini usb dlatego pytam.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama