• Reklama

Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristband?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez TLasky » 17 cze 2015, o 10:26

Ktoś może wskazać w miarę neutralnie wyglądający i nie rujnujący domowego budżetu SWatch z możliwością wykorzystania jako samodzielny telefon? Tak sobie wymyśliłem, że przy mojej tenedencji do gubienia/rozwalania telefonów na imprezach było by mi trochę przykro zdewastować Gionee i taki sprzęt byłby idealnym rozwiązaniem, jakby jeszcze miał GPS to mogli by mnie znaleźć jakbym wylądował przypadkiem w jakimś rowie :mrgreen: Z góry dzięki za pomoc.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez ra-vau » 17 cze 2015, o 10:42

Jesli ktos szuka smarta z przeznaczeniem: powiadomienia, sms, odczyt, nieodebrane, dzwonienie i jeszcze kilkoma funkcjami, to..
wlasnie wyladowal moj DZ09 ktory sprzedaje sie w duzych ilosciach na alleg i aliex ... dzwiwi mnie ze niema recenzji @PL.... i yeraz pytanie, robic mino recke, czy lepiej jesli zaonteresowani wysla mi PW z pytaniami, a ja zrobie cos a'la faq? ;-)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez piechucki » 17 cze 2015, o 12:16

bloodyopel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To już mój staaaaary sony MN800 z nieoryginalnym oprogramowaniem potrafił wyświetlać dokumenty tekstowe :roll:


Słusznie zauważyłeś - stary ;) Po drugie - z Chin (a nie "Sony") - wszystko niemal "na jedno kopyto". Może jakimś rozwiązaniem byłyby smsy? (Jeśli oczywiście tekst niezbyt długi...)
piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez szeryf » 17 cze 2015, o 12:54

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

androida oraz BT 4.0 to bylby takze moj zegarek na rower...

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

robic, chetnie bym poczytał o tym DZ09.
pozdrawiam,
SZ3RYF
Avatar użytkownika
szeryf
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 08:46
Telefon:: Mi5
ROM: MIUI10

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez TLasky » 17 cze 2015, o 13:04

Oczywiście brak GPS-u przeżyję, zależy mi tylko na tym, by móc ewentualnie wezwać taksówkę i być pod telefonem na wypadek jakiś nieprzewidzianych zdarzeń. Ponieważ na codzień zapitalam w koszulach i marynarkach, to na imprezę lubię się wybrać luźno więc lekkie wskazanie na sport/casual look :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez bloodyopel » 17 cze 2015, o 17:40

Przejrzałem ten temat cały i faktycznie najlepszą opcją (pomijając mój założony budżet) jest ZGPAX S8 na ali do wyrwania widzę już od ~106$. Jednak samodzielny android może duuuużo więcej :)
Jest jakakolwiek alternatywa dla tego S8 w podobnej cenie (lub niższej :-P ) z androidem na pokładzie? Z wielkością nie mam problemów, na co dzień noszę Gshocka ;-)
bloodyopel
 
Posty: 82
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 23:54
Lokalizacja: Polska ;)

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez piechucki » 17 cze 2015, o 21:57

Mam S8, sprawdza się. I chyba taniej nic się nie da "wyrwać", bo też dość długo szukałem.
piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez szeryf » 18 cze 2015, o 07:39

Na stronie producenta jest jeszcze S82, z wieksza wymienna bateria i mozliwoscia wymiany karty SD, bez rozkrecania calego zegarka.
Tutaj wersja S8 http://zgpax.com/androidwatch/41-36.html. a tutaj S82 http://zgpax.com/androidwatch/41-44.html
pozdrawiam,
SZ3RYF
Avatar użytkownika
szeryf
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 08:46
Telefon:: Mi5
ROM: MIUI10

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez piechucki » 18 cze 2015, o 07:45

Ale jest też o CAŁE 2 mm grubszy, a to już według mnie dyskwalifikacja. Poczułem dużą ulgę (zakładanie rękawów) gdy zmieniłem zapięcie (samoróba) na takie od bransolety. Te 2 - 3 mm mniej i dużo wygodniej. Poza cechami, które podałeś (dla mnie one wiele nie zmieniają) właściwie nic innego nie zauważyłem. Ale ... co kto lubi :)
piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez alban7314 » 21 cze 2015, o 23:52

Ktoś ma może ten Zeaplus Band http://www.zeaplus.com/shop/band.html
alban7314
AKTYWNY
 
Posty: 420
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 22:41
Pochwały: 4
Telefon:: mi5->mi6
ROM: miui

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez br5 » 16 lip 2015, o 13:38

Patrikos napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


bedzie to dzialac z lenovo k3 note? :)
br5
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:27
Telefon:: Lenovo K3 Note
ROM: AOSP v3 XANCIN

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Patrikos » 16 lip 2015, o 14:09

Sam smartwatch komunikuje się przez bluetooth jeżeli chodzi dokładnie o ten model a co do samej sprawnej pracy wykorzystuje aplikacje mediateka i działa o wiele lepiej niż zalecana przez producenta
Ja używam go z S4 i działa jak należy a co do Lenovo to większych problemów nie powinien mieć
Avatar użytkownika
Patrikos
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 12:30
Lokalizacja: Olsztyn
Telefon:: S4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron