• Reklama

Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristband?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez TLasky » 17 cze 2015, o 11:26

Ktoś może wskazać w miarę neutralnie wyglądający i nie rujnujący domowego budżetu SWatch z możliwością wykorzystania jako samodzielny telefon? Tak sobie wymyśliłem, że przy mojej tenedencji do gubienia/rozwalania telefonów na imprezach było by mi trochę przykro zdewastować Gionee i taki sprzęt byłby idealnym rozwiązaniem, jakby jeszcze miał GPS to mogli by mnie znaleźć jakbym wylądował przypadkiem w jakimś rowie :mrgreen: Z góry dzięki za pomoc.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Reklama

Postprzez ra-vau » 17 cze 2015, o 11:42

Jesli ktos szuka smarta z przeznaczeniem: powiadomienia, sms, odczyt, nieodebrane, dzwonienie i jeszcze kilkoma funkcjami, to..
wlasnie wyladowal moj DZ09 ktory sprzedaje sie w duzych ilosciach na alleg i aliex ... dzwiwi mnie ze niema recenzji @PL.... i yeraz pytanie, robic mino recke, czy lepiej jesli zaonteresowani wysla mi PW z pytaniami, a ja zrobie cos a'la faq? ;-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 112

Postprzez piechucki » 17 cze 2015, o 13:16

bloodyopel napisał(a):
piechucki napisał(a):W tej cenie na dokumenty tekstowe raczej nie licz.

To już mój staaaaary sony MN800 z nieoryginalnym oprogramowaniem potrafił wyświetlać dokumenty tekstowe :roll:

Słusznie zauważyłeś - stary ;) Po drugie - z Chin (a nie "Sony") - wszystko niemal "na jedno kopyto". Może jakimś rozwiązaniem byłyby smsy? (Jeśli oczywiście tekst niezbyt długi...)
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez szeryf » 17 cze 2015, o 13:54

TLasky napisał(a):jakby jeszcze miał GPS.

androida oraz BT 4.0 to bylby takze moj zegarek na rower...

ra-vau napisał(a):yeraz pytanie, robic mino recke

robic, chetnie bym poczytał o tym DZ09.
pozdrawiam,
SZ3RYF
szeryf

Postprzez TLasky » 17 cze 2015, o 14:04

Oczywiście brak GPS-u przeżyję, zależy mi tylko na tym, by móc ewentualnie wezwać taksówkę i być pod telefonem na wypadek jakiś nieprzewidzianych zdarzeń. Ponieważ na codzień zapitalam w koszulach i marynarkach, to na imprezę lubię się wybrać luźno więc lekkie wskazanie na sport/casual look :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Postprzez bloodyopel » 17 cze 2015, o 18:40

Przejrzałem ten temat cały i faktycznie najlepszą opcją (pomijając mój założony budżet) jest ZGPAX S8 na ali do wyrwania widzę już od ~106$. Jednak samodzielny android może duuuużo więcej :)
Jest jakakolwiek alternatywa dla tego S8 w podobnej cenie (lub niższej :-P ) z androidem na pokładzie? Z wielkością nie mam problemów, na co dzień noszę Gshocka ;-)
bloodyopel

Postprzez piechucki » 17 cze 2015, o 22:57

Mam S8, sprawdza się. I chyba taniej nic się nie da "wyrwać", bo też dość długo szukałem.
piechucki
AKTYWNY

Postprzez szeryf » 18 cze 2015, o 08:39

Na stronie producenta jest jeszcze S82, z wieksza wymienna bateria i mozliwoscia wymiany karty SD, bez rozkrecania calego zegarka.
Tutaj wersja S8 http://zgpax.com/androidwatch/41-36.html. a tutaj S82 http://zgpax.com/androidwatch/41-44.html
pozdrawiam,
SZ3RYF
szeryf

Postprzez piechucki » 18 cze 2015, o 08:45

Ale jest też o CAŁE 2 mm grubszy, a to już według mnie dyskwalifikacja. Poczułem dużą ulgę (zakładanie rękawów) gdy zmieniłem zapięcie (samoróba) na takie od bransolety. Te 2 - 3 mm mniej i dużo wygodniej. Poza cechami, które podałeś (dla mnie one wiele nie zmieniają) właściwie nic innego nie zauważyłem. Ale ... co kto lubi :)
piechucki
AKTYWNY

Postprzez grbrandys » 22 cze 2015, o 00:52

Ktoś ma może ten Zeaplus Band http://www.zeaplus.com/shop/band.html
grbrandys
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez br5 » 16 lip 2015, o 14:38

Patrikos napisał(a):Generalnie wiekszosc smarwatchy na znanym portalu wyglada identycznie. Wiekszosc ma te same funkcje i bajery roznia sie delikatnie szata graficzna i specyfikacja. Mi osobiscie za bardzo sie to nie podobalo wiec skusilem sie na model ktorego tu nie wymieniles LX36 badz jak kto woli ZF08. Sam smartwach dziala plynnie bez przyciec nie jest tak kolorowy jak konkurenci, prosta i czytelna szata graficzna, zadziwiajaco dobra jakosc wykonania.Obrazek
Obrazek
Obrazek

Specyfikacja jest wystarczajaca do sprawnej pracy , jezeli chodzi o baterie to konieczne jest codzienne ładowanie przy pelnym wykorzystaniu mozliwosci zegarka. Komunikacja z telefonem dobra ale max do 10 m pozniej zegarek informuje o braku polaczenia. Przychodzace wiadomosci wyswietla bezposrednio na ekranie polaczenia rowniez. Pisanie sms wbrew pozorom nie jest trudne i jak najbardziej wykonalne a i zadzwonić tez mozna .

bedzie to dzialac z lenovo k3 note? :)
br5

Postprzez Patrikos » 16 lip 2015, o 15:09

Sam smartwatch komunikuje się przez bluetooth jeżeli chodzi dokładnie o ten model a co do samej sprawnej pracy wykorzystuje aplikacje mediateka i działa o wiele lepiej niż zalecana przez producenta
Ja używam go z S4 i działa jak należy a co do Lenovo to większych problemów nie powinien mieć
Patrikos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch