• Reklama

Co kupić do $200 - elephone, umi i inne

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Co kupić do $200 - elephone, umi i inne

Postprzez maxoe » 4 lip 2015, o 15:24

Nic się nie stało, dowiedziałem się przy okazji wielu ciekawych rzeczy :D. Nie wiesz może czy jest planowana dla mnie aktualizacja do 5.1?

@EDIT Może napisze co mnie przekonuje głównie do tego UMI Iron i będzie wam wtedy łatwiej pomóc lub coś doradzić.

1. Design - jest inny od wszystkich standardowych co wg mnie jest bardzo duzym atutem.
2. Bateria w okolicach 3500 to jest baaaardzo miły dodatek.
3. Android 5.1 kolejna rzecz która cieszy.

To chyba 3 główne zalety, które mnie przekonują.

@@EDIT

Chyba, że macie jakieś fajne 5 calowe propozycje to również byłbym zainteresowany jeżeli to wpłynie na stosunek cena do jakości. Teraz mam 4.5 i wcale nie narzekam, że jest jakiś bardzo za mały. Tak więc jestem otwarty na propozycje :D
maxoe

Reklama

Postprzez michaelred » 4 lip 2015, o 15:57

Umi Iron z tego co wiem to 5,5 a nie 5 cali :) Jezeli nie przeszkadza ci ramka w ramce. Brak fizycznych klawiszy (tylko na ekranie) a dolna belka wcale nie jest cienka. Odnosnie bateri to rozne sa informacje ale raczej te 3000 bedzie :)
Obrazek
Tutaj to dobrze widac. Spora czesc ekranu wylaczona z uzytku
michaelred
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Lenovo a820
ROM: AOSP by Superthan

Postprzez TLasky » 4 lip 2015, o 19:26

Tak mi siakoś HTC przypomina, od dłuższego czasu trochę nęci mnie spróbowanie "gównomarki" tj. ciekawi mnie Ulefone Be Touch 2, więc może to być trop wart zbadania :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?