• Reklama

Co do max 180 dolarów?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Co do max 180 dolarów?

Postprzez namtih » 1 sty 2015, o 21:29

Poszukuję telefonu z następującymi parametrami:
- ekran min. 5 cali, o rozdzielczości min. HD (czyli 1280x720)
- 1GB RAMu (a najlepiej 2 GB)
- dual SIM
- w miarę dobry aparat foto (jakości zdjęć takich jak z Samsunga Note 3 nie oczekuję, ale nie chcę też gównoaparatu dającego jakość kaszanki)
- byłoby miło, gdyby miał LTE

Cena? Jak najtańsza. Ideałem byłoby, gdybym się zmieścił w 120 dolarach, jednakże nie mam ani dolnej, ani górnej granicy.

Na czym zależy mi najbardziej?
Na tym, aby jakość połączeń nie była zła. Poprzedni mój telefon, Amoi A862W ma BEZNADZIEJNĄ jakość połączenia: ja rozmówcę słyszę dobrze, ale rozmówca mnie nie - ciągle przerywa, słabo mnie słyszy, itp. Obawiam się, że to była wina wbudowanego mikrofonu, więc zależy mi, aby tym razem telefon miał dobrej jakości mikrofon, który nie będzie dawał podobnego efektu.

Moje rozpoznanie:
Przez ostatnie półtora roku pojawiło się mnóstwo telefonów, mniej i bardziej znanych firm, więc trochę się nie orientuję w tym co opłaca się kupić, ale jak na razie wpadły mi w oko:

1) THL T6 PRO w cenie $98,99 po użyciu kodu rabatowego T6PROLM. Opcja bardzo korzystna ze względu na cenę, ale brak LTE, tylko 1 GB RAMu i dość słaba bateria
2) Elephone P3000s w cenie $171,99 po użyciu kodu EPZZ. Opcja dość droga, bo to prawie 200 dolarów, ale za to bardzo pojemna bateria i LTE, jednakże robi słabe zdjęcia (THL T6 PRO daje lepsze)
3) Cubot S308 w cenie $127,39. Cena tak po środku, więc jest spoko, ma 2GB RAMu, natomiast brak standardowo języka polskiego (niby wgrywają jak się ich poprosi, natomiast nie wiem czy rzeczywiście tak jest i jak bardzo spolszczone menu będzie), brak LTE i ma słabą baterię.

Pytanie do Was: co innego moglibyście polecić w kwotach nie przekraczających, powiedzmy, 180 dolarów? Przypominam, że ważne, aby jakoś połączeń była dobra no i gdyby ktoś kto sam użytkuje jakiś telefon się wypowiedział, to było by miło :)
namtih

Telefon:: ZTE

Reklama

Re: Co do max 180 dolarów?

Postprzez tomek101279 » 1 sty 2015, o 22:03

Witam moje dwa typy

zte v5 max 195 usd

xiaomi redmi note na snapdragonie z lte
tomek101279

Pochwały: 3
Telefon:: gionee e7
ROM: 4,2,2