• Reklama

Ciaponiec pisze, że out of stock po dokonaniu płatnosci.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Ciaponiec pisze, że out of stock po dokonaniu płatnosci.

Postprzez ddr » 12 mar 2015, o 15:50

Jak ma eskalować coś do czego nie może założyć sporu? Przecież wyraźnie napisał że "ciaponiec" nie wysłał telefonu.
Z takimi jest bardzo ciężko, jak po dobroci nie ustępuje to szybko pisz do ali bo zaraz wlepi Ci fejkowy numer przesyłki na odczepnego, a wtedy bedzie już pozamiatane.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Reklama

Postprzez mortimer » 12 mar 2015, o 15:57

Odpowiadałem na pytanie kolegi majkel_94, który nawiązywał do wypowiedzi kolegi safiana. Doczytaj dokładnie.
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Postprzez eteri » 12 mar 2015, o 20:07

Coś im chyba grozi za przyczyne anulowania zamówienia "out of stock" bo chinczyk na czacie wręcz mnie błagał abym to zmienił i nie chciał inaczej tego zaakceptować.
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Postprzez Albin » 12 mar 2015, o 21:45

To po co wystawiają jak nie mają. Ostatnio miałem kilka razy taką nieprzyjemną sytuację. Najgorzej, że przed zakupem kłamią, że posiadają przedmiot a na drugi dzień nagle wszystko się wyprzedało mimo że nikt poza mną nie skorzystał z oferty.
Wg mnie to po 3 takich wybrykach powinni zamykać sklep to może coś by się zmieniło. Tak to dużo czasu człowiek traci na pytanie przed zakupem czy aby na pewno mają na stanie a ostatnio coraz częściej dostaje odpowiedzi, że będzie dostępne za tydzień lub dwa. To po co sprzedają jak nie mają? Bez sensu... Chyba, że mają jakieś udziały od ali jak przetrzymują pieniądze przez tydzień albo dłużej.
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Postprzez marx » 13 mar 2015, o 01:01

Mi się wydaje że kilka sklepów sprzedaje towar z jednego magazyny i jak braknie, to od razy w kilku sklepach. nie do końca znają aktualne stany.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez safian » 13 mar 2015, o 01:55

Jak to po co sprzedają?
Dużo większa szansa jest na to, że kupisz u nich, po czym okaże się, że nie ma, więc poczekasz (nie robiąc refundu), niż na to, że zamiast po prostu kupić u innego sprzedawcy będziesz czekał z zamiarem kupna u tego.
safian

Pochwały: 3
Telefon:: Nokia

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI