• Reklama

Chuwi Vi 10 pro dostep do karty sd przes dwa systemy?dualOS

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Chuwi Vi 10 pro dostep do karty sd przes dwa systemy?dualOS

Postprzez sorenson » sobota, 23 stycznia 2016, 15:14

Witam

Mam wersje 64GB włożyłem też kartę SD 64GB na karcie mam filmy i inne pliki i chciałbym żeby i Windows 10 i Android miał dostęp do plików na karcie SD. Czy jest to możliwe? Formatowałem już karte na ntfs fat32 exfat i jak jest widoczna po Win to po przelogowaniu na Androida komunikat że jest karta ale od razu chce ją formatować. Jak ja sformatuje to oczywiście po przelogowaniu na Win10 karta jest widoczna ale nie ma do niej dostępu i jej wielkość 0. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Wiem że mógłbym mieć te pliki w chmurze ale takie rozwiązanie mnie nie interesuje. Chciałbym mieć dostęp do karty z każdego systemu jak do dysku twardego nie interesuje mnie żadne przenoszenie aplikacji na androida tylko dostęp do plików.
sorenson

Reklama

Re: Chuwi Vi 10 pro dostep do karty sd przes dwa systemy?dua

Postprzez sorenson » wtorek, 26 stycznia 2016, 18:43

Nie wiem dlaczego ale nie mogłem edytować posta wyżej więc sam sobie dopowiem. Problem rozwiązany. Sformatowałem kartę na fat32 tym programikiem http://www.easeus.com/download/epmf-download.html i teraz wszystko działa jak chciałem karta jest widoczna przez obydwa systemy. I można jej używać z obydwu i nic się nie krzaczy.
sorenson

Powrót do TABLETY