• Reklama

chiński sklep Mcese.com - czy bezpieczny?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

chiński sklep Mcese.com - czy bezpieczny?

Postprzez washuu » 29 gru 2012, o 19:08

Uszanowanie wszystkim,

jestem zainteresowany kupnem w tym sklepie [hide]MCese.com - Buy directly from China[/hide] - czy możecie cos powiedzieć o tym miejscu? ma podejrzanie duże zniżki na laptopy i inna elektronikę, choć przy zakupie do dwóch sztuk liczą sobie 40-70$ za przesyłkę, dopiero od trzech sztuk transport jest za free...

Jest kilka niepokojących rzeczy - jak np. płatność bezpośrednio przelewem, a nie MoneyBookers (choć na stronie jest logo MB).

Są podobno jakieś rosyjskie "czarne listy" chińskich naciągaczy - czy możecie sprawdzić jakieś opinie?
Ostatnio edytowano 29 gru 2012, o 19:32 przez washuu, łącznie edytowano 1 raz
washuu

Telefon:: MI NOTE

Reklama

Postprzez gramacz » 31 gru 2012, o 21:03

Ja bym nie ryzykował dla kilku dolarów. W chinach najlepiej kupować na aliexpress i DX dealextreme
tu masz wszystko na temat
http://telchina.pl/zakupy-w-chinach-prz ... i-vf46.htm
gramacz

Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI