• Reklama

Chiński "s5"

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Re: Chiński "s5"

Postprzez piotrek666 » 17 lis 2014, o 14:02

Procesor ma 8 rdzeni(sprawdzałem na benchmarkach) a grafika mali 450
bateria niestety ma te 2800 -oryginała jak się używa to też pół dnia podobno wytrzymuje(znajoma zainwestowała w powerbanka)
po prostu żre baterie jak najęty

co do zawieszania się - zawiesza się a nie tnie - czyli czarny ekran- nie wstaje i trzeba baterie wyciągać bo przyciskiem nic się nie zdziała
paczki są trackowane- jeśli nie odbierze to i tak widać

link...
http://www.aliexpress.com/snapshot/6286304706.html
piotrek666
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 13:23
Telefon:: galaxy trend

Reklama

Re: Chiński "s5"

Postprzez mariuszsob » 18 lis 2014, o 01:32

Popularne nakładki, które w łatwy sposób oszukają naiwniaków :) Tam siedzi może jakiś dual core i 256 lub 512 RAMu, niestety to jest smutna prawda. Ostatnio tłumaczyłem pewnemu panu, który chciał sprzedać lenovo s660p, że to wcale nie jest lenovo, ani też nie ma 8 rdzeni i 2GB RAMu. Nawet nasi przyjaciele z Azji nie sprzedaliby telefonu o takich parametrach za 550 zł(jak to ten pan oferował) Dispute na aliexpress powinien dojść do skutku. Najlepiej z miejsca nagrywać filmy, a jak sprzedawca nie będzie chciał współpracować to kierować się do teamu Ali. Ja tak nawet otrzymałem 10% refundu o taką błachostkę jak nie taki kolor jak w opisie(zamawiałem biały a przyszedł panda). Bateria też mi usnęła po pierwszym rozładowaniu. Niestety nie nagrałem dobrego filmiku z tym, a sam na własną rękę ją obudziłem ryzykownym, domowym sposobem. Gdybym nagrał problem to podejrzewam, że otrzymałbym refund około 20% i zatrzymałbym w pełni sprawny telefon :)
Samsung i5700->Lenovo a820->Iocean x7 Elite->Zopo zp998+SGS3
Pozdrawiam, mariuszsob :)
mariuszsob
 
Posty: 187
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 17:53
Pochwały: 17
Telefon:: Zopo ZP998+SGS3
ROM: Marsapa rom v8

Poprzednia strona

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron