• Reklama

Chiński Lenovo

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Chiński Lenovo

Postprzez Anivil » wtorek, 18 listopada 2014, 20:06

Witam, ponad miesiąc temu zamówiłem telefon " Lenovo " od pewnego sprzedawcy z aliexpress ( http://www.aliexpress.com/item/original ... 88433.html - link do aukcji ). Jakieś 4 dni temu dostałem telefon, pierwsze co zrobiłem zainstalowałem na nim AnTuTu, wszystko ładnie pięknie, euforia ale niestety nie trwała ona długo. Pobrałem pierwszą lepszą grę ( Subway surf ), ku mojemu zdziwieniu gra się cięła, traciła fpsy itp. ( screeny z antutu - http://postimg.org/gallery/1qkyhizni/5601d5e4 ). Następnie włączyłem aparat, który również okazał się KLAPĄ zrobiłem kilka zdjęć i normalnie opadła mi kopara ( Zdjęcia - http://postimg.org/gallery/2qlc75bks/7b6dadee/ )... Telefon w dodatku jest w języku angielskim bez możliwości zmiany na polski. Od razu napisałem do osoby od której kupiłem telefon z grubsza opisując jego stan. Ku mojemu zdziwieniu odpisał mi " I'm sorry, because the factory sent product order led to the incorrect sign for you to other buyers custom products, in order to further verify the product is wrong to send, would you please give us detailed product ANTUTU test result.If you don't like our products, please return to us, we will arrange send back to you, or a full refund. " Odpisałem mu podając dokładne "błędy" telefonu, pokazując screenshoty i zdjęcia. Póki co jeszcze nie odpisał. Teraz mam pytanie do Was drodzy użytkownicy, co robić w takiej sytuacji ? Brać nowy telefon z "prawidłowymi" parametrami czy też żądać zwrotu pieniędzy ?

Pozdrawiam serdecznie. ;)
( Jestem nowy na forum i nie wiedziałem w którym dziale mam umieścić mój wątek za co z góry przepraszam )
Anivil

Reklama

Re: Chiński Lenovo

Postprzez fake4r » wtorek, 18 listopada 2014, 20:09

Pewny (czytaj - wiarygodny, uczciwy) sprzedawca to nie ten na pewno od którego kupiłeś ten telefon.
Tylko zwrot pieniędzy, bo na co liczysz że co Ci wyśle ? Ma AŻ 2 podróbki na sklepie, to chyba że chcesz żeby wymienił na ten drugi model ;]
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Re: Odp: Chiński Lenovo

Postprzez Trojanek » wtorek, 18 listopada 2014, 20:11

Full refund bierz i wklej mu prawdziwe benchmarki, bo antutu ma oszukane.
Trojanek
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez Anivil » wtorek, 18 listopada 2014, 20:15

Ok, dzięki wielkie ;) Niestety nie znam się na tych chińskich telefonach... Nawet jeżeli miała by być to podróbka ale wszystko by działało tak jak potrzeba to czemu nie :P Ale jednak zdecyduje się na zwrot, a co do AnTuTu to jaki inny benchmark polecacie ?
Anivil

Postprzez Trojanek » wtorek, 18 listopada 2014, 20:50

Zobacz CPU-Z powinien pokazać co tam naprawdę siedzi.
Trojanek
AKTYWNY

Postprzez Anivil » wtorek, 18 listopada 2014, 21:54

Trojanek napisał(a):Zobacz CPU-Z powinien pokazać co tam naprawdę siedzi.

CPU-Z pokazuje mi to samo co AnTuTu, nie jestem w stanie zrozumieć jak telefon z takimi parametrami nie może pociągnąć prostych gierek ze sklepu play... :-?
Anivil

Postprzez Trojanek » środa, 19 listopada 2014, 01:56

No to nie wiem, ale na pewno nie ma tam tego co napisane na aukcji. Po prostu ten telefon jest tak ustawiony pod te programy, żeby pokazywało jaki to super telefon. Po screenach już widać, że masz rozdziałkę 960x540 chyba. Jak ci taki Subway Surf tnie to jakiś słaby 2 rdzeniowy mediatek musi tam siedzieć. Pościągaj różne programy do sprawdzania albo poszukaj na forum, bo ktoś tu kiedyś pisał o pewnym programie, ale zapomniałem nazwy.
Trojanek
AKTYWNY

Postprzez ddr » środa, 19 listopada 2014, 02:05

Hardware info. Po wyniku w antutu X (może pokaże prawdziwe bebechy, może nie :P) można odgadnąć bebechy.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Anivil » środa, 19 listopada 2014, 16:19

Właśnie sprawdzałem Hardware info, ten program też wykazuje że ma 8 rdzeni po 1,2 , ram 2gb ale za to sprawdził mi poprawnie aparat, który ma 4,9 mpx :evil: ( Screeny - http://postimg.org/gallery/2zz73a190/77667060/ ) będę jeszcze sprawdzał innymi benchmarkami może coś wyjdzie jeszcze. Napisałem mu, że chce zwrot kasy na co on odpowiedział "Sorry, unable to confirm the product, we are temporarily does not provide any product returns.Would you please understanding." Normalnie klękajcie narody ! Otworzyłem już spór na aliexpress ale nie wiele mogłem im opisać ponieważ jest blokada do 512 znaków... Jakieś rady ? ktoś miał już podobną sytuacje ?
Anivil

Postprzez fake4r » środa, 19 listopada 2014, 16:41

fake4r
VIP

Postprzez bartazzz » środa, 19 listopada 2014, 17:16

śmierdzi fake iem z kilometra
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez fake4r » środa, 19 listopada 2014, 17:20

I jak ? Pokazuje co innego czy to samo co poprzednie apki ?
fake4r
VIP

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI