• Reklama

chińczyk nie włożył wszystkiego do paczki idzie 2 paczka co

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

chińczyk nie włożył wszystkiego do paczki idzie 2 paczka co

Postprzez piotrasta » 8 lip 2014, o 21:15

Witajcie
Zamówiłem z ali tester w paczce nie było jednego z przewodów. Napisałem do chińczyka o co chodzi i dostałem odpowiedź że przeprasza i że wysyła 2 paczkę. W związku z tym że paczka już raz była na celnym (kurier) Co mogę zrobić by uniknąć 2 raz cła?
Czy czas
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
chińczyk może zmniejszyć (bo go wydłużył po napisaniu do niego)?
piotrasta

Telefon:: nokia, sony

Reklama

Re: chińczyk nie włożył wszystkiego do paczki idzie 2 paczka

Postprzez Mad_MAX » 8 lip 2014, o 21:21

Jak jeszcze nie wysłał to niech ci napisze na paczce "Missing part from order nr. xxxxxx" W miejsca xxxx wstawisz ten nr listu przewozowego co teraz otrzymałeś i kwotę 0$ i powinno się udać :)
HTM H9001 -> Star N8000 -> Star N9800 -> Elephone P8 Pro -> Lenovo K3 Note -> Mi MAX 2GB/16GB -> Mi MAX 2 4GB/64GB (Sprzedam) -> MI MIX PRO 6GB/256GB
Mad_MAX
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Xiaomi Mi MAX 2
ROM: 7.1.1

Postprzez Doman » 9 lip 2014, o 09:36

Przeciez towar zamawiales 1 raz. Masz jeden dowod zakupu. Masz korespondencje mailowa. Dlaczego mialbys 2 razy placic VAT za ten sam towar? Przeciez w UC nie pracuja maszyny, na pewno idzie wszystko wyjasnic z odpowiednimi dokumentami i dowodami.
Doman
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi Redmi 3/4

Postprzez rk.rk » 9 lip 2014, o 10:48

Ciesz się ,że tester przeszedł . Jest to na pewno klon , a w oryginale nie są to rzeczy tanie . Do testerów lepiej się nie przyznawać ,bo duże ryzyko . CDP w dystrybucji około 9tys , a nie 60 $ , a są i droższe sprzęty
Dodatkowy kabel przejdzie bez problemu , nie martw się i lepiej nie wysyłaj skana z aukcji ,do kabla .
Niech nawet otwierają i tak puszczą o ile jest tylko przejściówka bez marki.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI