• Reklama

Chińczyk do 500zł?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Chińczyk do 500zł?

Postprzez TheRaveQ » 8 sie 2014, o 20:14

Witajcie, jako iż zepsuł mi się stary telefon postanowiłem kupić nowy. Jako, że mój budżet jest raczej słaby to z ciekawości w wyszukiwarke sprawdziłem cenę Xiaomi Red Rice (gdzieś o nim słyszałem) i po zobaczeniu cen zacząłem się interesować chińczykami. Prosiłbym was o pomoc w znalazieniu telefonu idealnego dla mnie, jak na razie na oku mam Xiaomi Red Rice.
Telefonu będę używał do:
-b. częstego słuchania muzyki
-b. częstego przeglądania internetu i YT
-sporadycznego cyknięcia fotki (raz na ruski rok)
-często do jakichś gierek
Chciałbym, aby telefon był jak najładniejszy :D, lubie minimalizm, a Red Rice mnie trochę odpycha, gdyż na zdjęciach wygląda tak trochę tandetnie :(. Fajnie gdyby telefon miał KitKat'a albo chociaż możliwość instalacji ROMu z Androidem 4.4. I oczywiście co dla mnie najważniejsze, żeby nie ciął się przy każdym przesunięciu palcem po ekranie i działał w miarę płynnie. Od razu dziękuje za wszelkie odpowiedzi ;)
TheRaveQ

Pochwały: 4
Telefon:: Żodyn
ROM: Także Żodyn

Reklama

Re: Chińczyk do 500zł?

Postprzez mrergie » 8 sie 2014, o 20:32

Jak już Red Rice, to w wersji 1S, więc byś musiał dołożyć te 60zł żeby mieć na podatek. Redmi nie jest może najładniejszym smartfonem, ale jest dość tani i dobrze spełnia swoją robotę.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: Chińczyk do 500zł?

Postprzez ddr » 8 sie 2014, o 20:36

Ładnie też wypada Zenfon 5 1/8, ale cienko go widzę jeśli trafi na gierkę pod arm.

Poczytaj forum, temat do zamknięcia :p.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Jaki telefon kupić ?