• Reklama

CBT (HK) Ltd lecą w kulki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

CBT (HK) Ltd lecą w kulki

Postprzez lajsta » 8 sie 2014, o 20:03

Kupiłem wczoraj u nich fona z przesyłką DHL-em. Wysyłka w ciągu 5 dni. Zapytałem dzisiaj kiedy mogę się spodziewać wysyłki. Odpowiedź zwaliła mnie ze stołka:

dear ,sorry to told you ,now this phone has price up $20, and if you pay for the differnce money , can send you within 3 days .
also if you dont want pay for the money difference ,can wairt for more 15 days for a pre-sale price . and you can choose cancle the order also ,wating for your reply ,dear friend .

Mam dopłacić 20$ bo telefon zdrożał i wtedy wyślą go w 3 dni, jak nie dopłacę to poczekam nawet 15 dni na wysyłkę - ja pier...pierwszy raz w życiu takie coś widzę. Porażka. Oczywiście skasowałem zamówienie - niech się walą.
lajsta
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: NubiaZ7mini

Reklama

Re: CBT (HK) Ltd lecą w kulki

Postprzez ddr » 8 sie 2014, o 20:42

Firma jest ok, ale taki odwał z ich strony to coś niesamowitego.
Niepotrzebnie skasowałeś zamówienie, może moja interwencja by pomogła :p.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez ebola1972 » 8 sie 2014, o 20:48

Mi CBT Neo N003 3 tygodnie wysłać nie mogli i ze 3 razy terminy przesuwali. W końcu zmieniłem zamówienie na Jiayu G4T. W ramach przeprosin otrzymałem piękne etui bez otworu na aparat. Na pytanie co mam z tym zrobić napisali Dear friend wytnij sobie dziurkę :-D

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalk [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez ddr » 8 sie 2014, o 21:11

Hahahaha, akurat gifty od CBT to pełna porażka i radzę nie zamawiać. Rozczarowanie gwarantowane :D.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez piotr_ali » 8 sie 2014, o 21:20

Miałem dokładnie to samo, więc nie wiem ddr po co piszesz, że są ok. Na moje ewidentnie robią wałki
Hello , Dear Belyo , Sorry , My new assistant make a mistake . the right price should be $199.99 . Sorry make the trouble for you . Hope you can understand . You need add the extra money for this phone
mi to napisali, czyli miałem dopłacić 40$ LOL (no i rysik gratis!)
do tego jak wybierzesz cancel order to tylko z twojej winy, bo innych powodów nie przyjmą
nie kupować nic u nich, beznadziejna firma
piotr_ali

Telefon:: htc desire

Postprzez filozof71 » 9 sie 2014, o 01:38

No takie posty to perełki. Przewijali się ostatnio w mojej wishlist więc teraz fuck off. No to cwaniacto i chamstwo pełną gębą.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez ddr » 9 sie 2014, o 02:01

Eee tam, ja tam bym nie anulował, ale coś tam ostatnio się u nich pozmieniało jak widać na gorsze.
ddr
VIP

Postprzez lajsta » 9 sie 2014, o 19:01

Przespałem temat, wziąłem głęboki oddech, skasowałem anulację i dopłaciłem 20$ (64 zeta). Mam nadzieję, że wyślą w obiecane 3 dni. Jak zaczną kombinować to wtedy skasuję. W każdym razie CBT wpisuję na "czarną listę" i gdzie tylko się da będę opisywał przypadek bo to jest normalnie nie do pomyślenia.
lajsta
AKTYWNY

Postprzez Maltis » 9 sie 2014, o 19:09

Lol takich klientów jak Ty mieć to skarb. Każdy kit łykają. A chińczyk teraz się smieje i ma na miesiąc na ryż dla całej rodziny.

wysłano z mojego Xiaomi Mi3
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez lajsta » 9 sie 2014, o 19:18

Jak się wydaje tałzena to 6 dych (6%) to betka - kasa jest po to żeby ją wydawać. Mam nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie dla mnie.
lajsta
AKTYWNY

Postprzez Jacuss » 9 sie 2014, o 19:34

Za 60 zł to już masz karte 32 gb ale co ja tam wiem :D

Autor postu otrzymał pochwałę
Jacuss
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: ASUS Zenfone 5 2/16

Postprzez lajsta » 10 sie 2014, o 10:00

Kartę to ja już mam, a Nubii nie ;-) Zresztą - co kogo obchodzi moja kasa i jak ją wydaję :!: :?: Doradcy finansowi się znaleźli - niech się każdy swoim portfelem lepiej zajmie :-/
lajsta
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI