• Reklama

[znalezisko] Cardsharp - składany nożyk

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

[znalezisko] Cardsharp - składany nożyk

Postprzez ddr » 2 paź 2014, o 01:32

Jako że zabawka fajna i użyteczna, a nikt jej jeszcze nie opisał postanowiłem poświęcic chwilę i ją opisac.
Zabawkę tą pewnie już niejedna osoba widziała i niejedna ma ;).

Wygląda ona tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak widac jest to składany nożyk. W całości składa się z miękkiego plastiku tylko ostrze wykonano chyba ze stali nierdzewnej. Nożyk jest wystarczająco ostry by przekroic tekturę, czyli do otwierania paczek i przecinania linek w sam raz.
Z wyglądu prezentuje się całkiem nieźle, wymiary na styk z dowodem osobistym, więc z powodzeniem można go nosi w portfelu.
Jakośc wykonania na średnim poziomie, ma się wrażenie że po kilku złożeniach odłamią się plastiki lub odpadnie sam nożyk przy cięciu czegoś.
Nożyk bardzo ładnie zapakowany w folię, następnie to wszystko w coś jak starter na kartę i to wsio znowu w folii, bardzo ładnie to wglądało, no ale to tylko opakowanie :p. Zdjęc nie ma bo wywaliłem :/.

Ogólnie warte swojej ceny, około dolara za sztukę, można kupic kilka naraz np. http://www.aliexpress.com/item/Black-Color-Choice-Sinclair-Cardsharp-Folding-Knife-Credit-Card-Knife-1pcs/1915618973.html?s=p.

Akurat mój egzemplarz zamówiłem na wish od "Phoenix" gdy był szał na kupony, już tych kart nie ma, ale widziałem jakieś po 4$, więc jak komuś został jakiś kupon to może sobie zakupic.

Wybaczcie za brak litery "c" z kreseczką, nie mam jej w systemie O_O, postaram się tym zając w niedalekiej przyszłości :P.

Autor postu otrzymał pochwałę
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Reklama

Re: [znalezisko] Cardsharp - składany nożyk

Postprzez marx » 2 paź 2014, o 04:59

zdjęcia WSTAWIAĆ W ZNACZNIK img
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

poprawiłem
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez faraon20 » 2 paź 2014, o 10:19

Mam taki. Kupiłem z 5 sztuk i leżą w szafce. Plastyk słabej jakości i faktycznie jest wrażenie jakby zaraz to się miało rozlecieć, ale co prawda czasami taki nożyk w portfelu się przydaje a zajmuje bardzo mało miejsca.
Ogólnie za cenę oryginału nie warto, ale za cenę z aliexpress polecam :)
faraon20

Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Postprzez The Second Boy » 2 paź 2014, o 13:28

Można link do wisha? mam jeszcze jeden bon warto wykorzystać
The Second Boy
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: JIAYU

Postprzez ddr » 2 paź 2014, o 13:59

Jak wspomniałem gościa nie ma, ale jest inny, wpisz cardsharp w szukajce i będziesz miał.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez tmk10 » 6 paź 2014, o 13:54

W PL za jedną sztukę tego noża chcą około 30zł ;-)
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Lenovo A850 LeEco S3

Postprzez VERMID » 6 paź 2014, o 17:00

Mogę sprzedać za 5zl + wysyłka jeśli jest ktoś zainteresowany.
Na allegro jest tylko jedna oferta za 30zł bo resztę usuwają miałem 2 razy wystawione i za każdym razem usuwają, podając jakiś bzdety na pytania dlaczego tamta aukcja jest OK a moja nie nie odpowiadają.
Ogólnie na OLX jest tego więcej wystawione
VERMID

Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić