• Reklama

BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez zielony14 » 18 mar 2017, o 13:44

Raczej jeśli twierdzi, że ma ten konkretny model i 1:1 jak deklaruje to raczej pewne, że ma dokładnie tą wersję kolorystyczną
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Reklama

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez damian19902612 » 18 mar 2017, o 16:42

zielony14 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Mi też napisał niższą cenę jak zapytałem go osobiście..
damian19902612
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 17:17
Telefon:: Nokia

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez zielony14 » 18 mar 2017, o 16:44

Dziwne, tak jak mówiłem, on mi te ceny sam podaje :v
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez lylan » 18 mar 2017, o 19:49

Ma ktoś link do Supermalla ? Wiem ze coś ostatnio się zmieniło . Czy nadal jest na ali czy ma zewnetrzna strone ? Pozdrawiam :D
lylan
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 gru 2014, o 23:45
Telefon:: myPhone

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez krzysiek80 » 18 mar 2017, o 22:53

Supermall http://v.yupoo.com/photos/supermall/
A co się tyczy tego Kevina to cwaniaczek, byle zdoić na maxa ;)
krzysiek80
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2014, o 11:44
Telefon:: samsung monte

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez McLey » 20 mar 2017, o 13:59

Za ile Kevin sprzeda takiego buta? I czy na 100% on będzie wygladal tak jak na zdjęciu.Obrazek

Wysłane z mojego MI MAX
McLey
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 00:38
Pochwały: 1
Telefon:: lg
ROM: stock

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez zielony14 » 20 mar 2017, o 17:19

Siemka, ustaliłem 47$
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez Jantosiak » 20 mar 2017, o 20:35

zielony14 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



45$ najlepsza jakość.


Kurde no ta cena kusi, tylko jak to z nimi jest? One są robione w tej samej fabryce co robi Adidas? Bardzo mnie to trapi, bo jeśli mam w nich biegać, to nie chciałbym aby były takimi "typowymi" podróbkami, gdzie właśnie np pianka boost będzie jakąś zwykłą pianką, albo np w środku coś będzie kiepsko zszyte i będzie uwierać. Jesteś w stanie się dowiedzieć? Ile taka przesyłka i jak ta cała transakcja wygląda?
pozdrawiam
Jantosiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 lut 2017, o 12:32
Telefon:: SONY

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez zielony14 » 20 mar 2017, o 21:43

Fabryka raczej osibna lecz nie odbiegająca jakością wykonania.
Nie wiem jak to jest tak na prawdę z tym z jakiej to fabryki wychodzi noo ale jednak jakość jest bardzo dobra, proces transakcji:

Na aukcji w sklepie Kevina masz sznurówki, kupujesz tyle sztuk ile kosztują Twoje buty , gdyż są po dolarze.
Płatność:

-kartą,
-paysafecardem,
-paypalem,
-przelewami24.

Po dokonaniu zakupu podajesz mi numer transkajcji, ja wysyłam go kevinowi wraz z linkiem do Twoich butów.
Wysyłka około 3 dni od dokonania zakupu, zostajesz poinformowani o tym mailem zawierający numer trackingowy :)
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez polak.krk » 21 mar 2017, o 11:40

Kolego do biegania kup sobie oryginaly bo szkody nogi, stopy i stawow.
Tych systemow adidasa przeciez Kevin nie skopiuje... Do chodzenia pewnie sie nadaja choc czytalem juz opinie, ze to nie to samo bo noga sie poci itd. Chetnie poznam wiecej opinii.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez smietana » 21 mar 2017, o 14:44

Jantosiak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



45$ najlepsza jakość.


Kurde no ta cena kusi, tylko jak to z nimi jest? One są robione w tej samej fabryce co robi Adidas? Bardzo mnie to trapi, bo jeśli mam w nich biegać, to nie chciałbym aby były takimi "typowymi" podróbkami, gdzie właśnie np pianka boost będzie jakąś zwykłą pianką, albo np w środku coś będzie kiepsko zszyte i będzie uwierać. Jesteś w stanie się dowiedzieć? Ile taka przesyłka i jak ta cała transakcja wygląda?
pozdrawiam

Tak na serio? Odrazu moge Ci powiedziec, ze to sa podrobki i nie sa z tej samej fabryki. No chyba ze koles pracuje w roznych fabrykach i z kazdej kradnie :-D
No a jak wiadomo skopiuje wyglad i ogolnie moze materialy beda dobrej jakosci ale systemu samego nie skopiuja jakis tam patentow adidasa czy nike.
Ja mam 2 nike roshe, new balance x2 , air maxy 4 pary, adidasa 1 para. Nie od kevina ale rosze od 2 innyvh sprzedawcow, balance od 1 itp.
Wygodne, jakos super, nie smierdza, wygaldaja jak oryginaly, chodzi i biega sie dobrze. Ale noe oszukujmy się, napewno w bieganiu systemy nike, adidas na 100% nie sa skopiowane. Na czyms ta jakosc musi ustepowac, wkoncu koszty musisz ciac. 160-200zl za buty które np kosztuja 500-600?
Nie ma czegos takiego jak oryginaly nike, adidas, reebok, new balance czy iphone z chin za mala sume.
To ze u nich jest tania sila robocza i wykorzystywanie ludzi to nie znaczy ze cenowo jest taniej. Taki iphone oryginalny kosztuje tyle samo a nawet wiecej niz u nas. To samo jest z butami. Moze lekko tansze sa ale bez przesady ze o tyle. Jak chcesz tanie a oryginaly i dobre to typowe chinskie marki, a nie znaynych producentow bo to podrobki.
Ten temat jest caly o tym. Nie wiem czmu ktos mysli ze jesli chodzi o tak znane firmy kupimy w chinach oryginaly za bezcen.


polak.krk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak zgadza się to nie są oryginały. Tak zgadza się systemy nie są skopiowane, moze z 1-2 np z 10 skopiuja.
Co do jakości sa naprawdę ok, wygodne, wcale nie smierdza i nie poci się noga.
Mylisz z butami takimi typowo chinskimi w Polskich sklepach "chinski dyskont" gdzie kupujesz adidasy sztuczne nie przepuszcajace powietrza za 20-30zl.
To juz lepiej kupic np w lidlu, gdzie są naprawde dobrej jakosci za 50-70zl.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi
Góra

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez Jantosiak » 21 mar 2017, o 20:56

Dzięki za odpowiedzi! Do biegania nie kupię. :)
Jantosiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 lut 2017, o 12:32
Telefon:: SONY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron