• Reklama

Buty lacoste i krotkie spodenki dżinsowe

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Buty lacoste i krotkie spodenki dżinsowe

Postprzez fixusa » 20 kwi 2013, o 10:28

Witam wiem ze już zakładałem post ale szukam kogos kto mi pomoże znaleźć buty lacoste misano 12 i cos w stylu takich spodenek tylko w pewnym zrodle [hide]http://www.aliexpress.com/item/2013-fashion-designer-brand-men-jeans-denim-shorts-pants-trousers-xiangying-802/801652016.html[/hide]
bo tam ma tylko 80% feedbackow złych
ja za to moge pomóc jesliktoś chce sie poradzic o opinie air maxow oraz ray banów ale lepszychh podrobek w przedziale 25-35dolarow bo przyszło wszystko domnie i obejrzalem je dokladnie oraz porownalem na stronach internetowych z orginalami
Tak więć jeśli znajdzie ktoś je to bardzo byłbym wdzięczny
Ostatnio edytowano 20 kwi 2013, o 10:43 przez fixusa, łącznie edytowano 1 raz
fixusa

Reklama

Postprzez romanwielki » 20 kwi 2013, o 11:56

Jeśli chodzi o buty lacoste rok temu kupiłem w Turcji,o ile pamiętam za ~150zł.Skórzane,cały zeszły sezon je nosiłem;do dziś są w dobrym stanie.

Co do AM90 interesują mnie męskie 43-44.
Kupowałeś może tutaj?
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 03438.html
To prawda,że lepiej kopować z siateczką zamiast skóropodobnego tworzywa?

Pozdrawiam.
Roman.
romanwielki

Telefon:: apple

Postprzez fixusa » 20 kwi 2013, o 13:30

Własnie mam dwie pary butów i co do mycia to chya bedzie latwiej myc skoro podobne bo one wszedzie mają jednakowy kolor i materiał aczkolwiek sam nie wiem bo siateczka moze np sie zedrzec troszke bardziej zalezy jaki kto kolor bierze
fixusa

Postprzez barteczq » 20 kwi 2013, o 18:47

a ja proszę o jakąś porade dotyczącą ray banów
barteczq

Postprzez fixusa » 20 kwi 2013, o 23:00

ja kupywałem u tego faceta[hide] http://www.aliexpress.com/store/group/b ... 43266.html[/hide]
i porownalem wszystkie cechy czy są oryginalne z tą[hide]
http://forum.allekicz.pl/viewtopic.php?f=62&t=4922\[/hide]
wszystko sie zgadza oprocz jednej rzeczy szkła w oryginalnych rb sa zrobione z jakis g15 nie weim co to oznacza ale te są akrylowe ale prezentuja sie rewelacyjnie lepiej niz te podorkbi po 10 na prawde polecma
Ostatnio edytowano 21 kwi 2013, o 10:48 przez fixusa, łącznie edytowano 1 raz
fixusa

Postprzez mlb » 20 kwi 2013, o 23:36

Ja pisalem o tych siateczkach z Air Maxach . Chodzilo mi o to, ze kupujac cale Air Maxy z niby skory mozna dostac ze skory ekologicznej , czyli lipa, bo zgiecia moga po jakims czasie popekac. Skora w miejscach zgiec nie peknie a zrobi sie tylko zalamanie . z siateczki nic sie nie zrobi, ale faktycznie gorzej bedzie z dbaniem o czystosc . Co do lacoste , to raczej wychodzily tylko ze skory , wiec nie wiadomo jak to bedzie u chinczykow. W Turcji w kazdym sklepie obuwniczym sa ich podrobki. Cena to okolo 120-150zl . Sprawdzajcie strone krokodyla, bo czesto byl w odwrotna strone :lol: Tak kupil moj kumpel , z ktorym bylem w Turcji . Bez problemu przyjeli zwrot i zwrocili kase na miejscu .
Raybany w Turcji chodza po 5$ , maja logo na szklach, oprawce i na ramiaczkach. Sa tez drozsze . wtedy dostajesz sciereczke z logo RB , a jeszcze drozsze z etui . Na allegro szybko kasuja takie aukcje , albo ktos szybko donosi ze to podroba , albo sami to wylapuja .
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić