• Reklama

Buty koszykarskie

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Buty koszykarskie

Postprzez Marcel » 6 sie 2014, o 20:56

Chciałbym zakupić buty. Typowo do gry w koszykówkę.
Zastanawiam się czy warto z chin.
Jordany, lub NIKE.
Jak wygląda jakość w stosunku do oryginałów?
Jak z ewentualną gwarancją?

Może jacyś polecani sprzedawcy?
Marcel

Telefon:: samsung
ROM: 1

Reklama

Re: Buty koszykarskie

Postprzez existe » 6 sie 2014, o 23:26

juz pojedyncza przesylka podrobek np nike jest hazardem sama w sobie - zatrzymaja i skonfiskuja czy nie, a Ty zastanawiasz sie nad wysylaniem tego po kilka razy
w mojej opinii nie warto zastanawiac sie nad tym (czyli nad gwarancja), ale zwrocic mozesz - oczywiscie na Twoj koszt - nie jest to tez koszt razaco wysoki

wlasnie zamowilem nike rosh run za 30$, o jakosci moge sie wiec wypowiedziec dopiero za 1-2 miesiecy :-) o ile nie zostana skonfiskowane, bo zamowilem sobie podrobke 1:1
ale sa tez sklepy oferujace podobnie wygladajace buty ale z innym logo lub bez logo
Co do jakosci - przeczytane tu opinie wskazuja na jakosc adekwatna do ceny - jest wielu producentow i nie wiesz na jakiego trafisz, w mojej opinii wyzsza cena w tym przypadku nie gwarantuje wyzszej jakosci, dodatkowo wiele osob narzeka na zla numeracje - ale to ogolny problem wielu butow
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Marcel » 7 sie 2014, o 21:08

Pytanie czy cena w granicach 80 dolarów to tak malo?
To cena np. koszykarskich adidasów w Polsce na przecenie.
Wiadomo, ze za 300zł w Polsce Jordanów wielkiego wyboru nie ma, ale NIKE już się kupi.

Ale przyznaję, że liczyłem na opinię jakiegoś koszykarza, który kupił i jest w stanie powiedzieć coś więcej.
Marcel

Postprzez eteri » 7 sie 2014, o 22:03

myślę, że nie ma co ryzykować, bo naprawdę nie wiadomo czego się można spodziewać akurat po takich butach z ali, kupować na próbe jakieś buty za 20-30$ spoko, ale wydawać 80$ i tak naprawdę nie wiedzieć czego się spodziewać, przy czym za tą cene możesz kupić już coś fajnego oryginalnego od adidasa i jak coś się stanie, to 2 tygodnie i masz buty spowrotem, albo kase na nowe :)
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Postprzez Marcel » 8 sie 2014, o 19:21

Dzięki.
Chyba masz racje.
Marcel

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić