• Reklama

[aliexpress] Buty do biegania , a ich jakość.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

[aliexpress] Buty do biegania , a ich jakość.

Postprzez mchpol » 26 maja 2013, o 23:27

Witam,
wiem, że istnieja juz tematy dot. zakupu butów jednak ja ma z gola inne pytanie.
Chcialem kupić buty do biegania na Aliexpres. Przegladajac oferty zauważylem, że sprzedawcy czasem piszą ze wysyłają buty bez znaku towarowego lub usuwaja takie znaki z zdjęc. Mam pytanie czy ktoś orietuje sie czy takie buty moga:
1. pochodzic z przedsiebiorstw produkujacych buty na zlecenie koncernow dysponujacych tymi znakiami tow., a te oferowane na Ae sa tymi sami butami tylko bez znakow(ta sama jakosc, techologie itp), sprzedawanymi na "boku" przez te przedsiebiorstawa
2. pochodza od innych przedsiebiorstw, sa podobne tylko z wygladu, a jakosciowo sa inne.

Moze ktos juz zakupil jakies buty do biegania, wie jaka jest ich jakosc, moze coś powiedziec na temat zaufanych sprzedawcow?

Pytam się tylko o pewnien trend, nie przedstawiam konkretnych ofert którymi jestem zainteresowany (oprocz przykladów).

[hide]http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-men-s-running-shoes-new-style-2013-brand-sports-shoes-High-quality-max-athletic/734806110.html (usuniecie znakow tow. z zdjecia, sprzedaz z nimi)

http://www.aliexpress.com/item/2013-Sal ... 12361.html (brak usuniecia znakow, sprzedaz z nimi, oraz oferowanie ich w aukcji pod tym znakiem)[/hide][/hide]
mchpol

Reklama

Postprzez mlb » 27 maja 2013, o 00:01

:lol:
Odp nr 2 :lol: "2. pochodza od innych przedsiebiorstw, sa podobne tylko z wygladu, a jakosciowo sa inne. "

A wszystkie buty maja znaki, tylko tak musza o nich pisac na ali .
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez Kaziorek87 » 27 maja 2013, o 15:59

Podłączam se do temat, chce w najbliższym czasie zakupić dla siebie i dziewczyny buty do biegania. Jak jakościowo to wygląda po czasie (kilku treningach)?
Kaziorek87

Postprzez qzder » 27 maja 2013, o 16:29

Jedź do Decathlon'u i kup najtańsze buty do biegania. Jakoś poniżej 100zł chyba, a będą naprawdę dobre jak na pierwszy rok biegania.
Przynajmniej kupisz dobry rozmiar, a nie będziesz bawić się w loterie.
qzder

Postprzez eSbe » 28 maja 2013, o 00:07

kalenji, w necie polecana marka za namniejsze pieniadze. Wlasnie w decathlonie kupisz troch ponac 50zl chyba. Ja za swoje dalem 80zl na allegro biegalem caly sezon i dalej dobrze sie biega :)
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: czajna

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić